תפריט עמוד

מרוקו תור

חפש חברת נסיעות

מרוקו תור המתמחה בטיולים למרוקו מציעה לך את כל השירותים לטיול במרוקו: טיולים מאורגנים, טיולים לקבוצות סגורות בהתאמה אישית, טיולים לנוסע העצמאי, לחובבי הרפתקאות, ספורט, אומנות וטבע ועוד.

מרוקו תור

מרוקו תור -"ההבדל בפרטים הקטנים"

מרוקו – ארץ תוססת ומרגשת של ניגודים, ארץ של תחושות,
ריחות וטעמים באווירה משכרת

מרוקו תור מציעה לכם טיולים למרוקו במגוון מסלולים, לחוויה של פעם בחיים. הטיול במרוקו הוא מסע בארץ של נופים מגוונים – בין הרים מושלגים, נאות מדבר וחולות הסהרה, שיטוט בין דוכני האוכל, התבלינים והשווקים הססגוניים והנאה מקבלת אורחים מלכותית. מרוקו תור המתמחה בטיולים למרוקו, מציעה לך את כל השירותים לטיול במרוקו, טיולים מאורגנים, טיולים לקבוצות סגורות בהתאמה אישית, טיולים לנוסע העצמאי, לחובבי הרפתקאות, ספורט, אומנות וטבע. מרוקו תור מציעה לכם חוויה בלתי נשכחת – טיול להכרת המורשת המפוארת של יהדות מרוקו, והכל תוך שימת דגש על שירות, יחס אישי ואוזן קשבת.

מרוקו תור מתמחה בטיולים למרוקו בלבד וזה מחייב אותנו לתת לך את התמורה  הטובה ביותר לכספך.
החזון שלנו הינו "להעניק לך הנוסע/ת  חוויה מרגשת במיוחד  תוך שימת לב לבקשות אישיות,לסובלנות  ולאוזן קשבת לצרכי הנוסע". חשוב לנו שבסוף הטיול נשמע –  "וואו!"


מסלולים מאורגנים

בטיול מאורגן למרוקו נבקר בערים המלכותיות: הערים פס, מקנס, מרקש ורבט (עיר הבירה הנוכחית). ערים אלו היו בעברה המפואר של מרוקו אחת מערי הבירה. הוותיקה והמרגשת ביותר הינה פס, שמיום היווסדה בשנת 790 לספירה הייתה הבירה הרוחנית דתית של מרוקו. נתחיל את הסיור בביקור ברחבת ארמון המלך ומשם נעבור לביקור במלח הגטו היהודי ובבית הכנסת "אבן דנן" שהוכרז אתר מורשת שמור על ידי אונסקו. את הסיור ב"מדינה" (העיר הישנה) מומלץ להתחיל ב "באב בו ג'לוד" (שער האורות), הוא השער המרכזי שבשערי החומה המקיפה את פס. השער נבנה על ידי הצרפתיים בשנת 1913 בסגנון מרוקאי בתקופה שמרוקו הייתה מדינת חסות של הצרפתים בשנים 1912 ועד 1956.

משם נשוטט בין הסמטאות של המדינה להנות משפע החנויות המציגות את מרכולתן – בגדים, תבלינים, מוצרי נחושת נעליים, עורות ועוד, ריחות תבשילים, צעקות ה"בלק" (זהירות) של נושאי הסחורות על גבי הפרדות שהינן כלי התעבורה היחיד במדינה מכיוון שלרכבים אסורה הכניסה למדינה.

על המדריך הראשי –  ד"ר חמו יחיאל, יליד מרוקו בעל ניסיון של 22 שנה בליווי קבוצות לחו"ל, בעל ידע רחב על מרוקו , ניסיון עשיר בהדרכת  טיולים במרוקו  במגוון מסלולים, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים שהופכים את הטיול לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.