טיפים והמלצות

חפשו טיפ/המלצה

לא נמצאו תוצאות...

לינה באוירה מקומית

ארצות הברית 11.04.2007

בקיץ 2005 נסענו לטיול בארה"ב . מסאן פרנסיסקו יצאנו בנסיעה של כ- ארבע וחצי שעות לכיוון הפארק הלאומי יוסמיטי הנמצא בחלק המזרחי של קליפורניה. פארק יוסמיטי נחשב לאחד מאתרי הטבע המפורסמים בעולם ולפופולארי ביותר בקליפורניה. בפארק – יערות עם עצים ענקיים, נוף אלפיני ועמק מקסים עם מפלים מרשימים, צוקים וסלעים בצורות מיוחדות. במקום חיים דובים שחורים וחיות בר רבות אחרות. 

אל הפארק מגיעים בכביש 140 מזרחית למרסד, לכניסה הצפון-מערבית,המלון יושב בדיוק על כביש 140 בכתובת YOSEMITE VIEW LODGE המלון נקרא : יוסמיטי לודג' והוא הגדול ביותר ביוסמיטי El Portal 11156 Highwy 140. במלון 278 חדרים ורובם פונים לנהר. רוב החדרים מצויידים במטבחון ובקמין. במיתחם שתי בריכות, ובריכה אחת מקורה, 4 מבני ספא וספא אחד מקורה. במקום שרות כביסה, חנות מתנות ומזכרות, פיצריה, מסעדה וכמובן מרכז מידע למבקרים
אבל הכל מתגמד לעומת מיקומו המדהים של המלון : המלון ממוקם לא על יד, לא בקירבת, לא לפני ולא אחרי. המלון פשוט מונח לו על גדת הנהר !! וזה אומר שמתחת למרפסות רוב החדרים – זורם לו נהר המרסד בשצף קצף, והמראה מדהים ביופיו ובעוצמתו.
 
אין ספק שלינה במקום שכזה מכניסה את אורחיה לאוירת המקום והופכת אותנו זמנית לריינג'רס מקומיים.

Yosemite View Lodge

מקום: El Portal , יוסמיטי, קליפורניה
רחוב: 11156 Highway 140
טלפון: 209-379-2681
אמייל: reservations@yosemite-motels.com
פקס: 209-379-2704
אתר: www.yosemite-motels.com

הפארק הלאומי אייל רויאל – Isle Royale

ארצות הברית 23.07.2016
זהו הפארק הלאומי בארה"ב ההכי פחות מתוייר, אבל דווקה בגלל זה כדאי להגיע לשם, למי שזה מתאים. הפארק נמצא בצפון מערב אגם סופריור על גבול ארה"ב קנדה. ניתן להגיע אליו במעבורת או במטוס שנוחת על המים. באי אין כל כלי רכב ממונעים, אין אופניים, רק שבילי הליכה. מעבר לשתי נקודות ההגעה לאי, תמצאו מספר מועט של אנשים. תהיו אתם והטבע המדהים והמיוחד של האי. האנשים שתפגשו יהיו חובבי טבע מושבעים כמותכם ותמצאו הרבה נושאי שיחה מעניינים. באי הרבה חיות, אין דובים, אבל יש מוסים, שועלים, ארנבות, סנאים, נחשי מים קטנים, צפרדעים ומעט זאבים. יש די הרבה יתושים וכדאי לבוא מוכנים. גם בקיץ יכול לרדת הרבה גשם וגם לזה כדאי להיות מוכנים. באי שפע של מסלולים בדרגות קושי שונת. אין הרים גבוהים, אבל גבוהים מספיק בכדי לקבל נקודות תצפית מדהימות. ברחבי האי פזורים הרבה קמפינגים, תמיד ליד מקור מים כלשהו ושרותים. על האי שפע של מים, גם בתוך האי, רק צריך לסנן או להרתיח. ניתן להגיע לאי עם קייק או קנו ולחתור מסביב לאי או גם לקחת את כלי השיט לאגמים בתוך האי. ישנם קמפינגים שניתן להגיע אליהם רק דרך המים. אפשר גם לדוג ולאכול את השלל.

Isle Royale - אייל רויאל

מקום: מישיגן, ארצות הברית
אתר: https://www.nps.gov/isro/index.htm
דירוגי המלצה
בעז פלדבאום   

לא נמצאו תוצאות...