טיפים והמלצות

חפשו טיפ/המלצה

לא נמצאו תוצאות...

חופשה עירונית על הים

ישראל 28.06.2014

 אחרי שחרשתי את הארץ בצימרים חביבים, ששימשו לי כנקודת מוצא לטיולים באזור, עלתה בדעתי המחשבה – מדוע לא לעשות חופשה קצרה ומהנה בעיר? במקום עוד טרק – קיבלתי את שוק הכרמל הססגוני, במקום טבילה בנחל – את חוף הים, ובמקום מכולת מקומית קטנה וחסרת מעוף – שלל מכולות, סופרמרקטים, מסעדות ובתי אוכל. בין לבין טיילתי ברחוב גאולה הנשפך לים, מקום מגוריו של אבי בילדותו, ונכנסתי עם בני הבכור, איל, לחנות ספרים קטנה ומדליקה – גדושת ספרים מהרצפה ועד התקרה.

את דירות הים מצאתי אחרי חיפוש מייגע וארוך בין שלל האופציות שמציעה העיר הגדולה, תל אביב. חיפשתי מקום שיהיה גם קרוב מאוד לים, גם קרוב לאטרקציות אחרות, גם נעים, גם לא יקר, גם מרווח, והכי חשוב – שתהיה בו חניה חינם. לך תמצא חניה במחיר שפוי בעיר הזאת באמצע השבוע. קשה להאמין – אבל מצאתי. דירות הים ששוכנות על טיילת תל אביב מול חוף בננה ביץ סיפקו לי את כל אלה ועוד. במחיר שפוי (723 ₪ ללילה) קיבלתי דירה מאוד נעימה בקומה גבוהה עם מרפסת מדהימה שצופה לים, חדרים מרווחים ונקיים, מטבח מאובזר וסלון מרווח. מראה הים שנצפה ליושבי הדירה כמעט מכל פינה בה – משובב נפש ממש, והקרבה המדהימה אליו מאפשרת לתת קפיצה קטנה (בחציית כביש בלבד) ולחזור למקלחת לפני הבילוי הבא. אידיאלי לזוגות, מעולה להורים עם ילדים בכל הגילאים, שרוצים להחליף את החופשה המסורתית בצימר מבודד בנופש אורבני מהנה שמספקת עיר החיה סביב השעון. בצירוף צוות נעים, נכון לעזור וידידותי (אך לא מעיק), וחניה חינם – קיבלנו חוויה מושלמת.

מחירים ליחידה ללילה: דירות סטודיו (45 מ"ר – עד 4 אנשים) – 180$ – 280$. דירות שני חדרי שינה (110 מ"ר – עד 6 אנשים ) – 250$ – 500$. פנטהאוזים (דופלקסים של 200 מ"ר – עד 8 אנשים) – 400$ – 800$. כל הדירות עם מרפסות גדולות המשקיפות לים. 

דירות הים

מקום: תל אביב
רחוב: הרברט סמואל 52, תל אביב (פינת רחוב גאולה)
טלפון: 074-703-6544
אמייל: info@apartmentstel-aviv.com
דירוגי המלצה
דריה מעוז, מסע אחר   

לא נמצאו תוצאות...

לא נמצאו תוצאות...