תפריט עמוד

בשנים האחרונות, קפריסין הפכה ליעד מוביל בתיירות ספא, וזאת בזכות טיפולי בריאות ויופי המוצעים ברמה הגבוהה ביותר. אחרי הכל, באי שבו נולדה אפרודיטה, אלת היופי והאהבה, מה טבעי יותר מלקחת פסק זמן ולבקר בספא לטיפולי יופי ופינוקי גוף ונפש?

במהלך חופשה בקפריסין תוכלו להתפנק באתרי ספא במלונות יוקרה, במכוני ספא עצמאיים או מעיינות מרפא – כולם מציעים טיפולי פינוק ורוגע מסוגים שונים וייחודיים.

במלונות יוקרה טיפולי הגוף והנפש הפכו לאמנות של ממש, עם שירותי ספא משובחים וטיפולים שאפשר ליהנות מהם כחלק מחבילה או באופן יחידני. בין אם תבחרו להתענג על עיסוי של שעה, להקדיש חצי יום או יום שלם לטיפולים או לצאת לחופשה שכולה בריאות באחד הרזורטים המצוינים שבאי – הנאה מובטחת. אתרי הספא במלונות הקפריסאים זכו בציוני שבח בינלאומיים, בהם הספא האירופי הטוב ביותר ואתר הספא הטוב בעולם. תוכלו למצוא שם מגוון גדול במיוחד של עיסויים וטיפולי יופי ומתקנים איכותיים הכוללים בריכות של מים מתוקים ומלוחים, ג'קוזי, סאונות, חמאם, חדרי כושר, אזורי רגיעה המשקיפים לגנים פורחים או אל הים ועוד. אפשר לקבל גם ייעוץ והכוונה לגבי תזונה נכונה, שיעזרו לכם לשמור על אורח חיים בריא גם אחרי שהחופשה נגמרת.

מעיינות מרפא מציעים סוג מסורתי יותר של טיפולי בריאות. למים העשירים במינרלים יש סגולות מרפאות, והם טובים לשיפור זרימת הדם ולהקלה על כאבי שרירים ומפרקים. טבילה במים המינרלים יפה לא רק לגוף אלא גם גם לנפש.

לצד טיפולים ועיסויים מוכרים, כמו אבנים חמות ועיסוי בארבע ידיים, באתרי הספא של קפריסין תוכלו ליהנות מטיפולים ייחודיים, המבוססים על המשאבים הטבעיים של האי. הידרותרפיה היא שיטה עתיקת יומין, שבה הטיפול נעשה באמצעות מים (הידרו – מים, תרפיה – טיפול, מרפא). למים יש סגולות מרפא מוכרחות, והטיפול במים מקל על כאבי שרירים ומפרקים, עוזר לבעיות נשימה, משחרר לחצים ועוד.

תלסותרפיה הוא סוג נוסף של טיפול מומלץ. תלסו פירושו ביוונית ים, ואכן התלסותרפיה מתבססת על מוצרים שמקורם בים – מי ים ואצות. מי הים העשירים במלחים אידיאלים לקילוף עדין של העור ולהמרצת מחזור הדם, האצות מחדשות את תאי העור ומעניקות שלווה מבורכת.

אז בין טיול בהרים לביקור באתר ארכיאולוגי והליכה נינוחה על שפת הים, פנו לעצמכם זמן להתפנק, להתייפות ולאסוף כוחות לתקופה העמוסה שאחרי החופשה.

מידע נוסף ניתן לקבל בלשכת התיירות של קפריסין, אתר אינטרנט

 

לתגובות, תוספות ותיקונים
להוספת תגובה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.