תפריט עמוד

הכתבים של מסע אחר

דניאל קרן

דניאל קרן - מטפס הרים, רץ למרחקים ארוכים ומורה לקראטה בעל חגורה שחורה דאן 4. גר בתל אביב

פרטי הכתב/ת:

 אחד מספורטאי האתגר המובילים בישראל, זכה לייצג את ישראל באירועים רבים בעולם. המסעות שהשתתף בהם תועדו בסרטים שהופקו עבור ערוצי טלוויזיה רבים, בהם נשיונל ג'יאוגרפיק, AXN, Channel Discovery, ערוץ 10 וערוץ 2, וכן בכתבות עבור "מסע אחר", "ידיעות אחרונות", "הארץ" ועיתונים אחרים. 

דניאל הוא מטפס הרים מקצועי, רץ למרחקים ארוכים ומורה לקרטה בעל חגורה שחורה דאן 4, משלב את ניסיונו הרב באתגרים פיזיים עם יכולתו לגלות בכל פעם מחדש את גבולות כוחותיהן של הרוח והנפש. 
עם מסעותיו של דניאל אפשר למנות את מרתון החולות שנערך לאורך 250 קילומטר במדבר סהרה ונחשב המירוץ הרגלי הקשה בעולם, המרתון האחרון ביבשת אנטארקטיקה, תחרות האקו צ'אלנג' בניו זילנד הנחשבת תחרות האתגר הקשה בעולם, תחרות האיירונמן באוסטריה הנחשבת תחרות האתלטיקה הקשה בעולם, ואת המסעות בחוג הקוטב הצפוני. היה חבר המשלחת לחציית גרנלנד (600 קילומטר). דניאל טיפס על אינספור הרים, בהם הגבוה שבהרי צפון אמריקה (מקינלי), הגבוה שבהרי אירופה (אלברוס), הגבוה שבהרי אפריקה (קילימנג'רו), הגבוה שבהרי אירופה המערבית 
(מון בלאן), פסגות הרי האנדים שבאמריקה הדרומית, וכמובן הרי ההימלאיה (שישפאנגמה וצ'ו אויו, שגובהם יותר מ-8,000 מטר). 

הרצאות 
דניאל מרצה לחברות, למשרדי רואי חשבון, למשרדי עורכי דין, לחוגי בית, לקבוצות ספורט ולגופים אחרים שעניינם הקשר שבין קריירה מקצועית מצליחה, חיי משפחה ושגרת היומיום ובין היכולת שלנו לדחוף את עצמנו ואת הצוות שאיתנו עד קצה גבול היכולת ואל מעבר למה שחלמנו עליו. 
עם לקוחותיו של דניאל נמנים התעשייה האווירית, קבוצת רד-בינת, בנק הפועלים, דלתא גליל תעשיות, מכון וינגייט, אנליסט השקעות, יחידות מובחרות של הצבא, מלונות שרתון, קמפוס אריסון, בית הלוחם, דל מחשבים, קבוצת רצי רעננה, בנק אוצר החייל, קופת חולים לאומית, סומך חייקין ועוד


טלפון סלולרי: 054-4345600 

דוא"ל: mailto:daniel@danielkeren.com 

אינטרנט: http://www.danielkeren.com 

כתבות של דניאל קרן: