תפריט עמוד

הכתבים של מסע אחר

גילי סופר

עיתונאי. ירוק. מטייל ומצלם. מתגורר בערד

פרטי הכתב/ת:

 

עיתונאי. ירוק. מטייל ומצלם. אבא. כותב ל"מסע אחר" וגם לאחרים. פרסמתי דברים ותמונות, בין היתר בעיתון "הארץ", ב"גלילאו", ב"נטמגזין", בנענע וב-ynet, וגם בבלוג. מדבר אנגלית, קצת הולנדית, ערבית, ובעיקר שטויות.
בראש ובראשונה אני כותב. פועל של מילים. אמנם ביליתי כמה שנים על אדמת אירופה, סיימתי לימודי ערבית בסיני, הרחקתי עד אינדונזיה, עברתי את האטלס וחציתי בשחייה את נהר קוואי, אבל אני לא טייל (יש מקצוע כזה) אלא כתב. בכלל, הכי רחוק שהגעתי באמת זה למעמקי האינטרנט. עם זאת, טיול הוא בראש ובראשונה מצב תודעתי (סטייט-אוף-מיינד יעני), ועבורי כמעט כל יציאה לרחוב היא טיול. סוג של.
רוב הטיולים שלי קצרים, ובעיקר אני כותב על הסביבה שלי, על איכות הסביבה שלי (בינינו, לא משהו), על טיולים בארץ ועל עולם האינטרנט. חלק גדול מהעבודה (גדול מדי, כך נדמה תמיד) נעשה בלי לזוז מהבית: איסוף מידע באינטרנט, בירור פרטים בטלפון, שאיבת ידע מהספרייה הקטנה שליד שולחן הכתיבה. טיולים רבים (רבים מדי) נעשים עם האצבע על המפה. בין לבין אני זוכה להגיח מהקונכייה, לצאת ולראות.
זכיתי לעבור לאורך ישראל ולהכירה מחדש בכיף גדול. מסתובב בארץ, באתרי התיירות שלה, באתרי הטבע, וגם בכל אותם מקומות סתמיים כביכול שתמיד יש מה לראות בהם. מטייל עם המצלמה, וכותב.

בשנים האחרונות התיישבתי בערד ואני עוסק בתיירות

 

 

 

 


כתבות של גילי סופר:

צלם: