תפריט עמוד

No Worries Tours – המומחים לאוסטרליה וניו זילנד בישראל

חפש חברת נסיעות

No Worries Tours הינה חברת בוטיק המתמחה בתכנון מסלולי טיול לאוסטרליה ולניו זילנד. שם החברה מגיע מהביטוי "נו ווריז" המקובל מאד באוסטרליה (משמעותו הכל טוב/אין בעיה). אנו מתכננים טיולים הן למטייל העצמאי ברכב שכור או בקרוואן, והן למטיילים המעוניינים בטיול מאורגן בקבוצה או באופן פרטי

No Worries Tours – המומחים לאוסטרליה וניו זילנד בישראל

No Worries Tours הינה חברת בוטיק המתמחה בתכנון מסלולי טיול לאוסטרליה ולניו זילנד. שם החברה מגיע מהביטוי "נו ווריז" המקובל מאד באוסטרליה (משמעותו הכל טוב/אין בעיה). אנו מתכננים טיולים הן למטייל העצמאי ברכב שכור או בקרוואן, והן למטיילים המעוניינים בטיול מאורגן בקבוצה או באופן פרטי.

העיקרון הראשון שלנו הוא לספק למטיילים את כל מה שאינו מובן מאליו – בעזרת היחס האישי, הניסיון וההיכרות הרבה שלנו עם שני היעדים, אנו מאפשרים למטיילים שלנו לצאת לחופשה מושלמת בקצה העולם, בראש שקט וללא דאגות.

כל תכנון טיול מתחיל בפגישת אפיון אישית איתנו ומסתיים בקבלת חוברת טיול מקיפה ומפורטת שנתפרה במיוחד עבורו. בחוברת הטיול שלנו נמצאים כל ההסברים על האתרים היומיים אליהם תגיעו לפי הסדר. אנו יורדים לרזולוציות הנמוכות ביותר ומצרפים גם המלצות למסעדות, קטעי מפות מ-Google Maps ומדריכים במגוון נושאים, כולל מדריך עם חוקי הנהיגה והחניה באוסטרליה ובניו זילנד.

לרשות כל המטיילים שלנו עומד מספר טלפון ישראלי לחירום הזמין 24/7 למשך כל ימי הטיול, עם מענה מיידי בשפה העברית. באתר האינטרנט שלנו נמצאים תכנים רבים העוסקים בטיול לאוסטרליה וניו זילנד וזמינים באופן חופשי לכלל הגולשים המתכננים טיול לאוסטרליה ולניו זילנד.

ואם תרצו לדעת עוד, לשאול או להתייעץ – אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו, ונדאג שתקבלו מענה מקצועי, אדיב ושירותי.

נוסעים לאוסטרליה וניו זילנד? רק איתנו!

No Worries Tours – המומחים לאוסטרליה וניו זילנד בישראל.

תגובות

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.