תפריט עמוד

נתיבי כפיר – תפירת טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

חפש חברת נסיעות

נתיבי כפיר מזמינים אתכם ליהנות מעשרות שנים של ידע וניסיון בתכנון טיולים למגוון יעדים גדול ברחבי העולם. היותנו חברה קטנה, מאפשר לנו להעניק לכל לקוח יחס אישי וליווי צמוד ליצירת הטיול האידאלי

נתיבי כפיר – תפירת טיולים פרטיים לנוסע העצמאי


מי אנחנו?
אנחנו חברת טיולים משפחתית (מצא מין את מינו והתפוח לא נופל רחוק מהעץ…) בעלת ניסיון רב בשנים בארגון טיולים למטייל העצמאי, אותו אנו שמחים לחלוק עם קהל לקוחותינו.

למה אנחנו?
כל אחד מאתנו מתמחה במספר יעדים ייחודיים אותם אנו מכירים "דרך הרגליים". היותנו חברת בוטיק מחייב אותנו לעבודה אישית וצמודה מול כל לקוח בהתאם לאופי טיולו, רצונותיו וצרכיו השונים. כאשר מחברים שתי עובדות אלו ביחד, מקבלים טיפול מיוחד המבוסס על ידע וניסיון רב. אין לנו מוצר מדף – כל לקוח מקבל טיול פרטי ייחודי ומותאם אישית!

 


לפרטים נוספים – לחצו כאן>>

המוטו שלנו: איכות הטיול לפני הכול.
במידה ואתם מחפשים טיול ממצה ומעמיק – הגעתם למקום הנכון.
היכנסו אלינו לאתר וראו את מגוון היעדים הגדול אותו אנו מציעים.

למי זה מתאים?
הגדרת המטייל העצמאי מתאימה לכל מי שנוסע לזמן קצוב מראש, רוצה להספיק כמה שיותר לראות ולחוות את יעד הטיול לעומק, אך אינו רוצה להיות תלוי באנשים אחרים וזמן מוכתב כמו בטיול מאורגן. בין אם אתם זוג, משפחה או קבוצת חברים, אנו נארגן לכם את הטיול הטוב ביותר האפשרי בהתאם למסגרת הזמן והמגבלות השונות, כפי שנקבע על ידכם ולא על ידי אף אחד אחר!

 

כיצד זה עובד?
מאחר וכל מטייל זוכה לטיפול אישי, אנו מזמינים אתכם לפגישה ראשונית ללא עלות בה תציגו לפנינו את רצונותיכם, ואנו נציג בפניכם את רעיונותינו והמלצותינו בהתאם.
את הארגון וההזמנות בפועל אנו מתחילים רק לאחר שהוזמנו הטיסות הדרושות (עצמאית או על ידינו) היוצרות לנו את מסגרת הטיול
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם סוכנים מקומיים טובים איתם אנו נמצאים בקשרים ארוכי שנים כך שלמרות שאתם עצמאיים בשטח יש לכם גיבוי מלא על כל צרה שלא תבוא…

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.