בשביל החוויה

חפש חברת נסיעות

את חברת בשביל החוויה הקימה שבית לפשיץ, "הרפתקנית בנשמה" כפי שהיא מגדירה את עצמה, במטרה לארגן אירועים וטיולים מסוג אחר, כזה שייחרט בזיכרון ויישאר עם בעל השמחה ועם המשתתפים לאורך זמן.
בשביל החוויה מפיקה אירועים משפחתיים (בר או בת מצווה, ימי הולדת, ימי נישואין ועוד), ימי גיבוש לחברות, אירועי תוכן ועוד.

בשביל החוויה

בשביל החוויה ארועים טל' 072-3950597

להגדלה ודפדוף לחצו על התמונות

תחומי פעילות

חברת בשביל החוויה מתמחה בארגון אירועים וטיולי חוויה, החורגים מהמקובל במקומותינו. כל פעילות מותאמת באופן אישי לצרכים ולרצונות של החוגגים, להרכב הקבוצה ולסיבת האירוע. מסיבה זאת, כל פעילות המאורגנת על ידי בשביל החוויה שונה וייחודית.

הפעילויות כוללות טיולים בטבע, כתבי חידה, אתגרים פיזיים ומנטליים, והכל לאחר מחקר שעורך הצוות כדי ליצור אירוע משעשע, מאתגר ומעשיר, כזה שיחבר בין בעל השמחה למשתתפים ובינם לבין עצמם ויעניק חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת.

יש גם פעילויות מרגשות במיוחד. דוגמה לכך היא טיולי הזיכרון, במסגרתם מתורגמים התחביבים, התכונות והסיפורים של אנשים קרובים שנפטרו לכדי משימות וכתבי חידה. אירוע הזיכרון יכול להיעשות במסגרת של טיול, אבל גם במקום קבוע, מקורה או חיצוני.

במסגרת טיולי משפחות מסייעים אנשי החברה בהרכבת מסלול בארץ, כולל כל הסידורים המקדימים: תיאום לינה, בניית תפריט, הדרכה טרם הטיול וליווי לכל אורכו.

המסעות של בשביל החוויה

אם אתם מחפשים מסע מעצים ומחבר, בשביל החוויה מציעה כמה אפשרויות. כזהו, למשל, "מסע גיבורות", מסע העצמה של אמהות ובנות בעקבות נשים גדולות בהיסטוריה היהודית והישראלית. בכל אחת מתחנות המסע משולבות משימות המחזקות את הקשר בין האם לבתה והמשתלבות בסיפורה של הגיבורה הרלוונטית.

"בשביל הבגרות – מתגבשים לחיים" הוא מסע הנמשך יומיים, שמציב אתגרים פיזיים, מחשבתיים ורגשיים במהלך טיול בארץ. המסע מיועד להורים ומתבגרים (מתאים מאוד גם כטיול בר או בת מצווה), שבמהלכו עוברים סדרה של משימות בעלות פן אישי, זוגי או קבוצתי. ביחד, המשימות הללו מרכיבות מעין טקס חניכה, המסמל את המעבר מילדות לבגרות.

יצירת קשר

טלפון: 072-3950597

אתר אינטרנט: www.beshvil.com

דואר אלקטרוני: info@beshvil.com

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.