תפריט עמוד

אורה איטליה

חפש חברת נסיעות

אורה איטליה הינו בוטיק שיווקי ייחודי, המתמחה בייצוג טירות, אחוזות, וילות, בתי חווה, בתי נופש ומלונות בעלי אופי ייחודי ברחבי איטליה

אורה איטליה

אורה איטליה הינו בוטיק שיווקי ייחודי, המתמחה בייצוג טירות, אחוזות, וילות, בתי חווה, בתי נופש ומלונות בעלי אופי ייחודי ברחבי איטליה

 

הדגש באורה איטליה הינו על מגע אישי עם הלקוחות מחד ועם בעלי הבתים והמלונות מאידך.

 

הבתים והמלונות המיוצגים והמשווקים על-ידי אורה איטליה עוברים סינון קפדני ומוצעים ללקוחות אך ורק לאחר ביקור של נציג החברה בבית, בדיקתו והיכרות אישית עם בעל הבית ועובדיו. היכרות אישית זו באה לידי ביטוי גם בשיטת העבודה הנהוגה אצלנו – ההתקשרות והעבודה השוטפת שלנו מול הבתים והמלונות השונים נעשית תמיד ישירות מול בעל הבית או המלון, ללא גורמים מתווכים כלשהם כגון סוכנים או סיטונאים.

 

גם המגע עם הלקוח הינו תמיד מגע ישיר. צוות אורה איטליה פועל במישרין מול הלקוח הסופי ואיננו עובד באמצעות סוכנים כלשהם. הקשר עם כל לקוח מתאפיין ב"תפירת חליפה" ייחודית לאותו לקוח, הנותנת מענה לצרכיו ולדרישותיו הפרטניות. התאמת ה"חליפה" ללקוח איננה מוגבלת להזמנת מקומות לינה בבתים ובמלונות המיוצגים על-ידי אורה איטליה וניתן להזמין באמצעותנו גם טיסות ורכב (לאלה המבקשים לרכז את הזמנתם תחת קורת גג אחת). בנוסף, אורה איטליה מציעה פתרונות משלימים ללקוחות כגון ארגון קבוצות סגורות (כולל ליווי והדרכה), ארגון חתונות, קורסי בישול, טעימות יין וכיו"ב.


זאת ועוד, השירות הניתן ללקוח אינו מסתכם בביצוע ההזמנה בלבד – אורה איטליה חרתה על דגלה מתן פתרון מלא לצרכיו של הלקוח וחווית טיול באיטליה המתחילה כבר בשלב ההזמנה. כל לקוח שלנו יוצא לחופשה שהוזמנה עבורו כשהוא מצויד בתיק ובו חומר רקע על האזורים אליהם הוא נוסע, הוראות הגעה מפורטות לבתים או למלונות שהזמין, מסלולי טיול מפורטים המותאמים לו אישית וטיפים שימושיים מניסיונם הנרחב של עובדי החברה. את כל זה ניתן לקבל גם בלי להגיע אלינו למשרדים, אולם לקוחות הבוחרים להגיע למשרדנו (ורובם אכן עושים זאת) זוכים לחוויה איטלקית המתחילה כבר במשרד – ייעוץ אישי באווירה לא פורמלית, תוך לגימת אספרסו איטלקי או ליקר לימונצ'לו.

לקוחותינו הוותיקים כבר יודעים כי הבחירה באיטליה איננה תוצר של שיקולים עסקיים בלבד, אלא גם של אהבה ותשוקה אמיתית למקום ולתרבותו – והדבר בא לידי ביטוי מוחשי בשירות הניתן ללקוחות. החברה איננה עוסקת רק במתן שירותי תיירות, אלא אף בקירוב הישראלים לתרבות האיטלקית והעמקת ההיכרות עם מדינה נפלאה זו. לצורך זה חוברת מעת לעת אורה איטליה לגופים נוספים ביוזמות ובפרויקטים אשר מטרתם לקדם את התרבות האיטלקית בישראל.

אורה איטליה מנוהלת על-ידי אורה רוטנברג – איטליופילית מושבעת ומדריכת טיולים בכירה שהתמחותה באיטליה. אהבתה של אורה לאיטליה ולתרבותה הביאו אותה לעיסוק בתיירות לאיטליה ומזה מספר שנים היא עוסקת בהדרכה לקבוצות, ייעוץ מסלולים ותיירות, שיווק נדל"ן להשקעה באיטליה ומתן הרצאות בנושאים שונים הקשורים בתרבות האיטלקית.

תגובות

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.