תפריט עמוד

ירושלים – חופשות עם תוכן

להכיר את ירושלים וטעמיה המיוחדים בסוף שבוע חווייתי, עם סיורים מודרכים בפינותיה הנסתרות וסמטאותיה הנחבאות, טעימות מדוכני השוק, סדנאות ומפגשים מיוחדים, שיאירו צדדים חדשים ומרתקים של העיר

ירושלים היא אחד מאתרי התיירות הייחודיים בעולם כולו. מעטים המקומות בהם ההיסטוריה העתיקה שזורה בהווה כמו בירושלים. העיר, המושכת המוני מבקרים מהארץ ומהעולם, מציעה למבקרים בה שילוב של אתרים קדושים, שווקים ייחודיים, מוזיאונים משובחים ואווירה ייחודית. כעת פרימה מלונות מציעה חופשות מיוחדות המשלבות תכנים שיאפשרו לכם להכיר את ההווי הירושלמי מזוויות חדשות, מעניינות וטעימות.

חופשה ירושלמית אותנטית
סוף שבוע של חוויות ירושלמיות, הכולל סיור טעימות בשוק מחנה יהודה, ערב מספרי סיפורים עם דביר סורמלו, סיור רגלי מודרך לפינות קסומות בעיר ועוד. החופשה מתחילה ביום חמישי ואחרי שמתמקמים בחדר במלון פרימה מלכים וההנאה מתחילה… לאחר ארוחת הערב יתקיים ערב פולקלור ירושלמי עם מוזיקה חיה ומטעמים ירושלים.

למחרת, אחרי ארוחת בוקר, יוצאים לסיור עצמאי בשוק מחנה יהודה, מצוידים בכרטיסיית "שוק בייטס" שתקבלו במתנה, דרך נהדרת להתענג על מטעמים מדוכני השוק. אחר הצהריים חוזרים למלון לקבלת שבת מלווה בנעימות וניגונים. בערב, דביר סורמלו יסחרר אתכם מסיפורים מבית סבא, אברהם סורמלו (שהיה מוכר גם בשם סורמלו הגדול), מספר סיפורים מופלא שנהג לספר על ההווי של השוק, סמטאות העיר ואנשיה.

בשבת בבוקר יוצאים לסיור ברחוב המלך דוד, מהמפוארים ברחובות ירושלים.במהלך הסיור, שנמשך כשעתיים וחצי, מבקרים במבנים מרהיבים, חצרות פנימיות מקסימות ופינות סתר נוספות.

מתי? 22-10 בנובמבר 2014
איפה? מלון פרימה המלכים, ירושלים
כמה? מחיר מיוחד לגולשי מסע אחר אונליין – 765 שקל לזוג ללילה, על בסיס לינה וארוחת בוקר;
ארוחת ערב בתוספת תשלום. מינימום 2 לילות.

חופשה לחברות הכי טובות
זמן איכות עם החברה הכי טובה שלך, כולל סיור מודרך בעקבות משוררות, ביקור בשוק מחנה יהודה, סדנאות, הרצאות ובעיקר צחוק וחוויות של יחד. החופשה מתחילה ביום חמישי עם קבלת פנים שבה אפשר לשוחח עם חברות ותיקות וחדשות. בשעה 21:00 יתקיים מפגש הנקרא פולחן היופי הנשי בתרבויות העולם עם אנתרופולוגית וצלמת שתעדה מקרוב נשים מתרבויות שונות.

ביום שישי מוגשת ארוחת בוקר "שופן ושמפיין" לצלילי פסנתר ולאחרי יוצאים לסיור רגלי מודרך בעקבות חמש משוררות ידועות, כולן מציירות, שיצרו בירושלים ושירושלים בשירתן. הסיור עובר בשכונת שערי חסד הציורית ובשכונת רחביה היפיפייה וחושף את המשתתפות למקורות ההשראה של רחל, לאה גולדברג, זלדה, יונה וולך ואלזה לסקר שילר. הסיור, שנמשך כשלוש שעות, מסתיים בשוק מחנה יהודה. זה הזמן לצאת לסיור עצמאי בשוק התוסס, להתענג על הריחות, הצבעים והטעמים המיוחדים. אחר הצהריים תיערך קבלת שבת בליווי נגינת נבל. ב-21:00 תתקיים סדנה קלילה ומחויכת – "מחוברות לחיים", בהנחיית מנחת קבוצות. בסדנה יבחנו המשתתפות את הדרך שבה נשים מתנהלות ביום יום ויקבלו כלים מעשיים להרגיש טוב יותר עם עצמן.

בשבת, אחרי ארוחת בוקר ירושלמית, יתקיים מפגש אישי עם יועצת תדמית וסטייליסטית מנוסה שתעזור למשתתפות להתחבר לסגנון הלבוש האישי שלהן. זאת ההזדמנות לבדוק את הגזרות המתאימות למבנה הגוף, אילו צבעים מחמיאים, איך בוחרים אביזרי אופנה שישדרגו את המראה ובאיזה אופן ניתן לבנות מלתחה המבטאת אמירה אישית ייחודית.

מתי? 29-27 בנובמבר 2014
איפה? מלון פרימה רויאל, ירושלים
כמה? מחיר מיוחד לגולשי מסע אחר אונליין – 650 שקל לזוג ללילה, על בסיס לינה וארוחת בוקר; ארוחת ערב בתשלום נוסף. מינימום 2 לילות.

חופשת טועמים את ירושלים
סופשבוע ירושלמי של מטעמים, סיורים והחיים הטובים. החופשה מתחילה ביום חמישי עם קבלת פנים ומשקה צונן. ב-21:00 יוצאים לסיור מרתק בעקבות מאפיות ואפייה. הסיור, שנמשך כשלוש שעות עובר משוק מחנה יהודה לשכונת גאולה, דרך הסמטאות הציוריות של ירושלים, וכולל ביקור במאפיות שונות, ותיקות וחדשות, ובחינה של מסורות אפיה של עדות שונות.

ביום שישי בצהריים יוצאים להכיר את ירושלים של טעם – מהו מטבח ירושלמי? מה בין מטבח מסורתי למטבח מהגרים? מתי הופכים אוסף מטבחי מהגרים למטבח מסורתי חדש? אחר הצהריים מצטרפים לקבלת שבת בליווי נגינת נבל בלובי המלון.

את השבת פותחים עם ארוחת בוקר ירושלמית ולאחריה יוצאים לסיור לאורכו של רחוב דוד, כולל ביקור במבנים מרהיבים, חצרות פנימיות ופינות נסתרות. בתום הסיור, שאורך כשעתיים וחצי, אוכלים ארוחת צהריים של החיים הטובים ולאחריה מצטרפים למפגש טעימות והיכרות עם יינות ירושלמים, מלווה בסיפורים מרתקים, בהנחיית איריס שרף ריינהרט.

מתי? 6-4 בדצמבר 2014
איפה? מלון פרימה רויאל, ירושלים
כמה? מחיר מיוחד לגולשי מסע אחר אונליין –
610 שקל לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר; ארוחות נוספות בתשלום. מינימום 2 לילות.

                                                                                     – כתבה פרסומית –

אביב בישראל - ממעוף הציפור

לתגובות, תוספות ותיקונים
להוספת תגובה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.