תפריט עמוד

ניו זילנד: טבע מלוא העין

ניו זילנד: טבע מלוא העין

במדינה ששטחה קטן מזה של איטליה תמצאו יערות גשם, קרחונים, גייזרים, פסגות מושלגות, חופים זהובים, פארקים לאומיים ושמורות טבע. וגם ערים נעימות ותרבות מאורית מרתקת

על ניו זילנד אפשר לומר, בפרפראזה על התלמוד הבבלי: עשרה קבין של טבע ירדו לעולם, תשעה נטלה ניו זילנד ואחד כל העולם כולו. בשטח הקטן מעט משטחה של איטליה אפשר למצוא מגוון מסחרר של נופים ואזורי טבע: יערות גשם, קרחונים, מעיינות חמים, חופים זהובים, פסגות מושלגות, דיונות חול, גייזרים ועוד ועוד. כשליש מהמדינה מכוסה בפארקים לאומיים ושמורות טבע, והמודעוּת לשמירה על החי והצומח גבוהה במיוחד. 

הטבע המרהיב מזמין לטייל בו, לטפס על ההרים, לחקור את הקניונים, לשוט בנהרות ולגלוש על מדרונות מכוסים בשלג בתולי. ואם לא די בכל אלה, ניו זילנד מציעה מגוון אדיר של פעילות אתגרית – בנג'י (שמקורו מכאן), רפטינג במים לבנים ובמים שחורים, טיפוס מצוקים וסלעים, רחיפה במצנחים, זורבינג (גלגול במורד גבעה תלולה בתוך כדור ענק), נדנדת ענק שמטלטלת מעל התהום, וזאת רק רשימה חלקית. 

אבל לא רק טבע יפהפה תמצאו פה, עריה של ניו זילנד נעימות ומאירות פנים למבקר, וכדאי מאוד להקדיש להן זמן, כמו גם לתרבות המאורית המרתקת, שהיתה קיימת הרבה לפני שהאדם הלבן הגיע לכאן.

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 1

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *