תפריט עמוד

לקפוץ אל הלא נודע – בנג'י ממגדל מקאו

לקפוץ אל הלא נודע – בנג'י ממגדל מקאו

מגדל מקאו נחשב לאחד מאתרי הבנג'י המפחידים בעולם, אבל העובדה הזאת לא מרתיעה את המחפשים ריגושים בשחקים, שמזנקים אל עבר העיר הפרושה מתחת

מגדל מקאו (Macau Tower), המיתמר לגובה של 338 מטר, הוא המגדל הבלתי נתמך העשירי בגובהו בעולם וחבר בפדרציה העולמית של מגדלים גדולים – World Federation of Great Towers – רשימה הכוללת, בין השאר, את מגדל אייפל בפריז, מגדל CN בטורונטו ומחט החלל בסיאטל. אלא שבשונה מחבריו בפדרציית המגדלים, למגדל מקאו מגיעים לא רק כדי להתפעל מהארכיטקטורה, מהגובה ומהנוף המרהיב הנשקף מקומתו העליונה. מפלטפורמה בגובה 233 מטר אפשר לקפוץ קפיצת בנג'י, שהמגזין האמריקאי טרוול אנד לייזר מנה בין הקפיצות המפחידות בעולם. בשונה מרוב קפיצות בנג'י כאן לא מזנקים לנוף ירוק ופתוח – המראה הנגלה לקופץ הוא נוף עירוני טיפוסי, וכולל כביש סואן שעובר מתחת למגדל ואת קו הרקיע של מקאו.

הקופץ צובר מהירות של עד 200 קילומטר בשעה וצריך להתגבר על התחושה המבהילה שעוד רגע הוא מתנפץ אל קיר המגדל או לרחבה מתחתיו. חבלי תמיכה מיוחדים מונעים ממנו להתקרב יתר על המידה לבסיס המגדל, למרות שלצופה מהצד נראה שהוא מתקרב באופן מדאיג אל הבטון.

בנוסף לקפיצות בנג'י, מגדל מקאו מציע עוד כמה פעילויות אתגריות מפחידות במיוחד, כמו "הליכת שמים", צעידה על פלטפורמה צרה ופתוחה שמקיפה את המגדל בגובה 233 מטר, וטיפוס על הקיר החיצוני לאורך 100 מטר, מהפלטפורמה ועד קצה האנטנה. את הדרך חזרה אל הפלטפורמה תיאלצו לעשות בגלישה איטית ומסמרת שיער. את דפיקות הלב אפשר להרגיע בבית הקפה שבראש המגדל, שמחלונותיו הגדולים נשקף נוף פנורמי למרחק של יותר מחמישים קילומטר.

עוד על מקאו תוכלו לקרוא בכתבה הבאה

האם היית ביעד הזה?

 • 2

  כן הייתי

 • 2

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

סין של פעם: הכפר שאשי במחוז יונאן

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *