תפריט עמוד

אביב בישראל – ממעוף הציפור


האביב הישראלי הקצרצר חולף כהרף עין. רגע לפני שהנופים המקומיים נצבעים בצהוב, נעים להיזכר שממש לא מזמן הכל היה ירוק ושופע מים. יאיר צרפתי צילם את נופי ישראל מלמעלה, בשיא האביב. את רשימת המקומות המופיעים כאן תוכלו לראות למטה.

המקומות המצולמים בסרטון: 1) כנסיית ההשתנות בהר תבור, 2) הכביש המפותל שמוביל לפסגת הר תבור. 3) עננים מעל שיבלי, למרגלות הר תבור. 4) הנחל שחוצה את קיבוץ ניר דוד. 5) כדור פורח באצבע הגליל, על רקע החרמון.  6) קניון הבזלת. 7) פרות בנחל תבור. 8) ספינה בכנרת. 9) בריכות באפק. 10) עצים בנחל השופט. 11) מפל סער. 12) הכביש שמוביל למערת הקשת. 13) טורבינות רוח בהר בני רסן, על רקע החרמון. 14) מערת הקשת. 15) קומביין וטרקטורים בשדות של קיבוץ שמרת. 16) נוריות בצומת גומא. 17) אגם מונפורט. 18) ולסיום – חוף אכזיב.

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  תגובות פייסבוק

  כתבות מישראל

  מסע לארץ החורים השחורים: ביקור מפחיד בבולענים
  מסע לארץ החורים השחורים: ביקור מפחיד בבולענים

  ארץ הבולענים בחופי ים המלח אינה מקום לשוטט בו ובכל זאת למרות הסכנה המתמדת של שקיעת הקרקע הפך האזור הזה עם השנים לאתר שוטטות מבוקש וגם לארץ מפלט של מתבודדים ונוודים הנוטים את אוהלם במקום. וגם: בדיקה של ...

  בעקבות זרימת נחלים בגליל העליון
  בעקבות זרימת נחלים בגליל העליון

  אין דבר יותר מרשים ומענג מלראות נחלים שוצפים ויותר מפלים שוצפים שבדרך כלל יבשים או בספיקה מועטה. יואב יעקובי הכין לכם טיול בצפון בן יומיים שכולם סביב המים ואף בתוך המים, בחורף.

  הגלבוע והעמקים: בין שדות, מעיינות ואנשים מיוחדים
  הגלבוע והעמקים: בין שדות, מעיינות ואנשים מיוחדים

  בתקופה שבה כולנו משתוקקים לצאת לאוויר הפתוח ולמרחבים הירוקים, אין כמו טיול באזור הגלבוע, עמק חרוד ועמק המעיינות. לצד נופים יפים, מסלולים מגוונים, מעיינות, בריכות דגים ואינספור ציפורים, אפשר גם ליהנות מסדנאות ופעילויות ייחודיות, שמביאות הרבה שמחה ללב ...