תפריט עמוד

הפלגות בקרואטיה

חפש חברת נסיעות

GLOBE CHARTER ISRAEL מציעה לכם חופשה של פינוק אמיתי בגולט המתאים בדיוק לכם, נציגה מקומית אשר תלווה אתכם ותדאג לרווחתכם במהלך החופשה, ברמת שירות גבוהה ביותר ומחירים אטרקטיביים.

הפלגות בקרואטיה

הפלגות בקרואטיה 

שיט בספינת עץ מפוארת, מפרשים מתוחים, מים צלולים בצבע טורקיז משגע, ים חלק ורגוע הממוקם כולו בתוך המפרץ האדריאטי, ואתם שטים בין מאות האיים הפזורים סביב. איתכם על הגולט – סקיפר, טבח ואנשי צוות הדואגים לפנק אתכם לאורך כל החופשה. כמו כן, נציגה מקומית של גלוב צ'ארטר ישראל העומדת לרשותכם בכל עת. המסלול נקבע מראש אולם ניתן לשינוי על פי רצונכם בהמשך. על הגולט – ציוד ספורט ימי לרשותכם – סקי מים, קייקים, אבובים, שנורקלים, ג'ט סקי ועוד

הינה נציגות בלעדית של חברת GLOBE CHARTER CROATIA הפועלת למעלה מ-10 שנים בתחום השייט בקרואטיה. מייסדת החברה הקרואטית – TAMARA TOPIC – הינה תושבת המקום, מהנדסת בהכשרתה , סקיפרית ובעלת נסיון רב בתחום השיט.

מייסד החברה בישראל – דר' יוסי פסח הוא יליד יוגוסלביה, ומתמחה בטיולים בקרואטיה כולה ובאיזור החוף האדריאטי בפרט. ניתן לקבל ייעוץ לגבי בחירת מסלול ההפלגה במשרדינו הממוקם בתל אביב או באמצעות המייל.
ל-GLOBE CHARTER כ-25 גולטים ויאכטות, ברמת תחזוקה ושירות גבוהה ביותר. הגולטים מיועדים לשמונה עד 35 איש, כאשר על כל גולט סקיפר וטבח, ומס' שאר אנשי צוות המשתנה בהתאם למס' האנשים המתארחים על הגולט.
הגולטים שלנו עומדים בסטנדרטים גבוהים הן מבחינת רמת השירות והן בהיבט הגסטרונומי, כאשר מדי שנה נבחן צוות הגולט מחדש ונדרש להתאים לסטנדרט הנקבע על ידינו.
כל הגולטים בנויים מעץ מהגוני איכותי וכוללים מיזוג אויר, סירת מנוע וציוד ספורט ימי לרווחת אורחי הגולט.
בתיאום מראש ניתן גם להוסיף לשייט רכיבה על אופניים, או לצאת לשייט מיוחד על בסיס צלילה. בקרבת האי BRAC קיימים אתרי צלילה מדהימים ביופיים, ייחודיים וחוויתיים.
החדרים בגולט מרווחים ומאפשרים לכם להירגע ולהנות באופן המקסימלי מהשייט, על סיפון הגולט מזרוני שיזוף יוקרתיים, מיטות שיזוף , פינות ישיבה ועל חלק מהגולטים ממוקם גם ג'קוזי מפנק.
ההפלגות יוצאות בדר"כ בימי שבת ונמשכות שבוע, העונה כולה נמשכת ממאי ועד אוקטובר.
GLOBE CHARTER ISRAEL מציעה לכם חופשה של פינוק אמיתי בגולט המתאים בדיוק לכם, נציגה מקומית אשר תלווה אתכם ותדאג לרווחתכם במהלך החופשה, ברמת שירות גבוהה ביותר ומחירים אטרקטיביים.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.