תפריט עמוד

שביל הדרקון

חפש חברת נסיעות

את "שביל הדרקון" הקמנו במטרה לאפשר לכם את השילוב שנראה על פניו בלתי אפשרי – להגיע ליעדי טיול אותנטיים, בתוליים וראשוניים, מבלי לוותר כהוא זה על תנאי הטיול, ולשמור על תנאים נוחים ומפנקים.

שביל הדרקון

העולם סביבנו משתנה במהירות לנגד עינינו. יעדי טיול אותנטיים ובתוליים הופכים במהירות למקומות ממוסחרים, ומאבדים את האותנטיות שאנו מחפשים כל כך. את "שביל הדרקון" הקמנו במטרה לאפשר לכם את השילוב שנראה על פניו בלתי אפשרי – להגיע ליעדי טיול אותנטיים, בתוליים וראשוניים, מבלי לוותר כהוא זה על תנאי הטיול, ולשמור על תנאים נוחים ומפנקים.

"שביל הדרקון" מתמחה במגוון יעדים מצומצם, שבו היא מעניקה לנוסעיה את השילוב האולטימטיבי – הטוב בכל העולמות. בנוסף על האתרים הקלאסיים המופיעים במסלולי הטיול הרגילים, אנו מציעים אתרים ייחודיים, מפגשים אנושיים מיוחדים במינם, ביקור בבתי משפחות, אירוח כפרי, ארוחות בבתי מקומיים ועוד מגוון פעילויות מיוחדות ואותנטיות. אנו מתמחים בפתיחת יעדי טיול חדשים לא ידועים, ההופכים לקלאסיקות של הטיולים לאזורים שלנו.
"שביל הדרקון" נבחרה שנה אחרי שנה על ידי ערוץ 10 להוביל את תכנית הדגל של הערוץ: "המסע המופלא של אהרוני וגידי" ברחבי העולם. במסגרת התכנית הביאה "שביל הדרקון" את תודעת "דרך המשי" לנוסע הישראלי. יחד הובלנו את תכנית הטלוויזיה לויטנאם, בורמה, קוריאה וחבל יונאן בסין.
"שביל הדרקון" מבצעת טיולים לקבוצות, קבוצות סגורות וכן טיולים לנוסע העצמאי. תוכלו להצטרף לרשימת הקשר לנו וללמוד על יעדים חדשים, פעילויותינו בארץ ובעולם, ועל ההרצאות שלנו בנושאים שונים הנוגעים ליעדי הטיול שלנו.

תגובות

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.