ליאון ספאריס

חפש חברת נסיעות

חברת ליאון ספאריס (Lion Safaris) שמה לה למטרה להתמקד בטיולי ספארי בטנזניה, טנזניה בשילוב זנזיבר, קניה וטיול באתיופיה.אנו תופרים את הטיול אישית לצורכי המטייל וכן לתקציבו, ומלווים את המטייל באופן אישי מתחילת הליך הרישום, תכנון הטיול ועד להגעה ארצה.

ליאון ספאריס

המומחיות שלנו

בליאון ספאריס, אנו מאמינים שטיול ספארי הוא טיול שלא עושים באופן תדיר, לכן אנו מקפידים להתאים את הטיול לפרמטרים שונים שמותאמים לכל מטייל. אנו שמים דגש על טיול מרתק המתוכנן עד הפרטים הקטנים ביותר. מצד אחד טיול שטח ברכבי 4X4 מודרניים עם ליווי של מדריך המכיר את השטח ככף ידו ומצד שני חוויית פינוקים בלודג'ים / מלונות הטובים והאותנטיים ביותר.
אנו מלאים בתחושת שליחות ואהבה של הטיולים שאנו מארגנים, ובשילוב ניסיון של למעלה מ-5 שנים בארגון טיולים ביבשת אפריקה המאתגרת והמדהימה, התוצאה היא טיול ייחודי ומלא חוויות הנשארות לאורך זמן.

אנו מציעים סוגים שונים של טיולים: החל מנופש מפנק בזנזיבר, דרך טיולי ספארי – המשלבים אקסטרים יחד עם פינוק ועד לטיולי אתגר כמו טיפוס על הר הקילימנג'רו או על הר מרו. (טיולים אלו מלווים במדריכים מקצועיים מנוסים, פורטרים (סבלים) שיובילו את הציוד שלכם וטבח צמוד שיכין לכם ארוחות מפנקות!)

טיולי ספארי באתיופיה

אתיופיה – ארץ של ניגודים – נופים טרופיים לחים לצד מדבריות יבשים, הרים גבוהים לצד שקעים עמוקים, תופעות טבע מדהימות. לאוהבי התרבות והשבטים, ישנם בדרום מגוון גדול של שבטים – השבטים האבודים – כל שבט ומנהגיו, כל שבט וקישוטיו.

אתיופיה, אותה מדינה שרובנו מדמיינים כמדבר ענק עם תושבים נוודים היא בעצם אחת המדינות המגוונות באפריקה. אתיופיה התברכה בהרים ירוקים לצד מדבריות חומות, אגמים ונחלים, נופים מדהימים, טבע משגע ותרבות מיוחדת בת אלפי שנים. תרבות לבבית וחמה עם מוזיקה מקפיצה, בגדים צבעוניים וריקודים ייחודיים. אנשים מדהימים בעלי חוצפה נאיבית ואנרגיה בלי נדלית, שאמנם קשה לתקשר איתם עקב מחסומי שפה, אך כשמוצאים את גל התקשורת, קשה שלא להתאהב.

שורשי המסורת האתיופית באגדות קושרות את הארץ לסיפורי התנ"ך ולמלכת שבא, אך המסורת האתיופית קשורה בקשר אמיץ יותר עם הנצרות. בצפון אתיופיה כנסיות רבות מתקופות שונות המציגות לראווה את מורשתה הנוצרית של הארץ.

 

טיולי ספארי בטנזניה

טנזניה מציעה למבקרים בה שילוב מרגש ויוצא דופן בין טבע פראי, חופים בתוליים, נופים עוצרי נשימה, אוכלוסיה ידידותית ומסבירת פנים, אתרים ארכיאולוגיים מראשית ימי האנושות ואירוח ברמה גבוהה ביותר, במרחק חמש וחצי שעות בלבד מישראל. אולם היהלום שבכתר האפריקני, הוא ללא ספק הספארי. אחת החוויות המרגשות ביותר שניתן להעלות על הדעת. חוויה שמתאימה לחובבי טבע והרפתקאות בכל הגילאים.

הסוואנות רחבות הידיים, האגמים ומקווי המים, פסגת הקילימנג'ארו המושלגת והשמיים הכחולים של אפריקה, הנחלים, החופים הלבנים, הצמחייה הייחודית, הזריחות הקסומות והשקיעות הצבעוניות, הם רק חלק מהמראות הפראיים שיהוו את הרקע למסע הספארי המופלא שלכם בטנזניה. אתם מוזמנים לפקוח עיניים, להביט אל המרחבים האין סופיים ולחוש את העוצמה האמתית של הטבע הבלתי מרוסן.

 

אפריקה הפראית

לאלו שאוהבים שקיעות יפהפיות, לאלו שאוהבים נופים מעניינים ולהתחבר לטבע, לאלו שאוהבים לצפות בחיות בר בסביבתם הטבעית, להתפעל מהדברים היפים של הטבע, לראות עדר של עשרות אלפי גנו מלווים במאות זברות, דוהרים לעבר שטחי מרעה ובדרך חוצים נהרות, שם אורבים להם הקרוקודילים ושאר טורפים. לאלו שאוהבים להתנתק מעט מחיי היום יום ולהיות חלק מסרט טבע כאילו אתם צופים בתוכנית טבע הלקוחה מנשיונל ג'אוגרפיק… לכם מחכה אפריקה הפראית! בטיול מסוג זה למעשה תזכו לצפות בטבע עצמו במרחק מטרים ספורים מחיות הבר והתוכנית היא לא בת שעה אלא בת כמה ימים.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.