תפריט עמוד

דרך הנוף

חפש חברת נסיעות

חיפשתם טיולי ג'יפים ולא מצאתם?
דרך הנוף מצעים טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית בחוויה בלתי נשכחת .אנו מספקים שרותי תיירות למפעלים, לארגונים וכמובן למשפחות ביחס אישי וחם.

דרך הנוף

דרך הנוף, טל'  0723938746

להגדלה ודפדוף לחצו על התמונות

 

 

חברת דרך הנוף נוסדה בשנת 2016. את החברה הקים אשר לוי, ג'יפאי בנשמה, חובב שטח ונוף.  מטרת החברה לתת חוויה יוצאת דופן ומרגשת של תרבות אותנטית, נופים וטבע, תוך שימת דגש על הבקשות המיוחדות של הלקוח. על מנת לתת יחס אישי וחם לכל מטייל, דרך הנוף עובדת עם קבוצות קטנות. המדריכים של דרך הנוף נבחרים בקפידה, כולם מקצועיים ומכירים היטב את השטח.

בתחילת הדרך, החברה התמקדה בטיולים בגיאורגיה, עם הזמן היא התרחבה למדינות נוספות. כל הטיולים של דרך הנוף מספקים שילוב מושלם של נופים, תרבויות וטבע.

הטיולים שלנו

טיולים מאורגנים בגיאורגיה, 5 או 8 יום. הטיולים עוברים בערים היסטוריות, אתרים מרתקים ונופים מרהיבים. בין השאר, מטיילים בטבליסי, בחבל היין קחאתי, בקוטאיסי ועוד. יש גם טיולים הכוללים את חבל סוונטי והקווקז הגבוה.

טיולים בקירגיזסטן, 9, 10 או 11 יום. טיול בדרכי הנוודים, בין אגמים יפהפיים ורכסים נישאים, באחת המדינות היפות ביותר במרכז אסיה. בין השאר מבקרים בבאזר של בישקק, מטיילים על גדת אגם איסיקול, חוצים את מעבר ההרים טוסול בגובה של 4,000 מ' ועוד.

טיול ג'יפים בארמניה, 8 ימים. טיול במדינה הבלקנית המרהיבה, שבמהלכו מבקרים במבצר סמבאדאבד, בגשר השטן העובר מעל נחל שוצף, בעיירת המרפא דיליג'אן, במפל טרצ'קאן, הגבוה ביותר בארמניה ובאתרים רבים נוספים.

טיול ג'יפים באזרבייג'ן, 8 ימים. טיול מרתק המתחיל בבאקו, בירת המדינה, אשר משלבת רבעים עתיקים ובנייה סופר מודרנית, טיילת חוף יפה, פארקים ירוקים ואתרים היסטוריים. משם ממשיכים אל תוככי המדינה המרתקת ועוברים בשמורות ואתרי טבע, כפרים מסורתיים, מבצרים ושווקים ססגוניים.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.