תפריט עמוד

גורדון טורס

חפש חברת נסיעות

גורדון טורס היא חברת נסיעות ותיקה שקיימת מעל 30 שנה ומראשיתה בחרה להתמחות במוצרי נישה מיוחדים. כל המוצרים שלנו הם מוצרי איכות שנבחרו בקפידה ובנויים על ספקים מובילים בעולם, שאיתם לחברה קשרים מצויינים וארוכי טווח.

גורדון טורס

אודות גורדון טורס:

גורדון טורס היא חברת נסיעות וותיקה שקיימת מעל 30 שנה ומראשיתה בחרה להתמחות במוצרי נישה מיוחדים. כל המוצרים שלנו הם מוצרי איכות שנבחרו בקפידה ובנויים על ספקים מובילים בעולם, שאתם לחברה קשרים מצוינים וארוכי טווח. ספקי המוצרים הללו מתמחים בנתינת שירות אמין ואיכותי.

גורדון טורס מספקת מערכת הזמנות ישירה עבור סוכני נסיעות ברחבי העולם לתיירות נכנסת, מאגר של למעלה מ-500 בתי מלון בארץ עם מקומות מובטחים, העברות, השכרת רכב, טיולים וכל שרות קרקע עבור התייר הבודד. עיקר ההתמחות שלנו היא בתוכניות המיוחדות שלנו, בחוויות ביקור מושלמת וברמת הדרכה גבוהה. אנחנו מסוגלים לבנות עבור הלקוח שלך את מסלול הטיול על-פי צרכיו והעדפותיו האישיות.

מוצרי נישה ייחודיים :
כיום יש לנו קשת רחבה של מוצרים בלעדיים אשר משווקים ונמכרים גם על ידי סוכנויות נסיעות אחרות כיוון שאנו משיגים מחירים ייחודיים לשוק הישראלי.

מותג מרכזי על המדף של "גורדון טורס" הוא טיולים של שיט-נהרות – מותג שאנחנו העלינו על מפת הנוסע הישראלי ומזוהה לחלוטין עם "גורדון טורס". בתחום הזה יש לנו:

טיולי שיט באירופה
שיט-נהרות בכל רחבי אירופה – בערי גרמניה, צרפת, בלגיה, הולנד וכדומה, שהם היעד הקלאסי של חובבי התרבות והחיים הטובים.

לפרטים נוספים – לחץ כאן>>

טיולי שיט ברוסיה ובאוקראינה
טיולי שיט ברוסיה ואוקראינה, לאורך הוולגה, הדנייפר וחופי הים השחור – שהם היעד החם של השנה האחרונה.

טיולי שיט בסין
טיול שיט מרתק בסין לאורך היאנג צה ובאתרים ההיסטוריים והתרבותיים המרכזיים של סין.

טיולי שיט בוייטנאם, קמבודיה ובורמה
בשנה שעברה התחלנו לשווק טיולי שיט מאלפים בוייטנאם קמבודיה ובורמה.

לפרטים נוספים – לחץ כאן>>

טיולי שיט במיסיסיפי ובאלסקה
ובימים אלה אנחנו השקנו שני מסלולים חדשים שהם גולת הכותרת של שיט נהרות בעולם – והם שיט על המיסיסיפי ובאלסקה בספינות הנהר המפוארות של עידן מארק טווין ו"חלף עם הרוח".

שיט בנהיגה עצמית
מוצר נוסף מתחום השיט אבל שונה לחלוטין, עצמאי ואינטימי יותר, הוא שיט בנהיגה עצמית בנהרות ובתעלות של אירופה.

לפרטים נוספים -לחץ כאן>>

שוויץ
השנה השקנו תחום פעילות חדש: שוויץ. שנתיים הקמת SWISS1, החברה הזאת היא הגוף התיירותי היחיד בישראל שיכול להציע מומחיות בנושא שוויץ על סמך היכרות אישית בשטח, וקשרים ישירים עם כל הספקים. כאשר גם בתחום הזה – עיקר הפעילות שלנו מתמקדת במוצרים מיוחדים בשוויץ. יש לנו מותג חדש בישראל: טיולי רכבות – 15 חבילות טיול שמתבססות על הנכס הנדיר של המדינה הזאת – מערכת התחבורה השוויצרית והרכבות הנופיות שלה. מותג נוסף הוא גרינדלוואלד – התשובה השוויצרית לטוסקנה, וחופשות ספא שמתבססות על המעיינות התרמאליים, טיפולים מיוחדים והנופים המדהימים של שוויץ.

לפרטים ומידע נוסף אנא הקליקו כאן>>

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.