תפריט עמוד

גולדן טורס

חפש חברת נסיעות

חברת גולדן טורס בעלת ניסיון וידע מקצועי של שנים רבות בענף התיירות והקרוזים שמחה להשיק שירות מיוחד לעונת השייט הקרובה. מבצע בלעדי וחסר תקדים עד 10 תשלומים לכל יעדיי השייט בעולם!

גולדן טורס

גולדן טורס – רק תגיד לאן…

חברת גולדן טורס בע"מ הינה חברת בת של אחים אברהמוף בע"מ. חברת אחים אברהמוף הינה חברת נסיעות מהוותיקות בענף, המתמחה בכלל שרותי התעופה והתיירות הקיימים. לחברה 3 סניפים בת"א ירושלים וחדרה המעניקות מגוון רחב של שירותים בכל תחומי התיירות. יתרונה של החברה הינו בנושא השירות ללקוח העומד בראש סדר העדיפויות.

המיוחדים של גולדן קרוז..

קרוז, קרוזים ושייט תענוגות

השער המתבדר ברוח, הים הכחול רחב הידים ואין סופי, קולות הטבע, תחושת החופש הממכרת, קרני השמש המלטפות את העור למרגלות הבריכה המפנקת – כל אלו הינם רק חלק קטן מהחוייה התירותית הייחודית של השיט.

בשנים האחרונות, הפך ענף השיט בעולם כולו להיות אחד ממוקדי המשיכה התירותיים המדהימים והמבוקשים ביותר המציעים חווית תיירות הכוללת: חופש, טבע, ים, מלון ברמה הגבוהה ביותר, בידור והפעלות במשך 24 שעות, סיור בערים ולמעשה שייט מציע ללקוחותיו מלון 5 כוכבים דה לקס שצף על המים מעיר לעיר וממדינה למדינה.

 

חבילות השייט והפלגות המגוונות מציעות אפשרויות רבות בהתניידות למקומות מרתקים בעולם באוניות מפוארות. בין יעדיי השייט הפופלאריים ניתן למנות: האיים הקאריביים, איי הבהאמאס, הריביירה האיטלקית, הריביירה הצרפתית, סאן טרופז, הריביירה התורכית, ברצלונה, סנט פטרסבורג ועוד רבים וטובים. הפלגות הפאר או ה"קרוזים" אינם רק אמצעי התניידות, אלא מהוות גם חלק מהחופשה עצמה. בהפלגות ניתן למצוא שירותי הסעדה ובידור מעולים, בין אם ברצונכם לשבת על שפת בריכה מפנקת, להאזין להופעה של אמן מוכר ומוצלח, להתגנדר לארוחת ערב חגיגית ובין אם הינכם מעוניינים לשכב על הסיפון חסרי מעש וליהנות יופיו של הים.

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.