תפריט עמוד

אראי נסיעות

חפש חברת נסיעות

לפעמים חלומות מתגשמים: בין אם אתם חולמים לצאת לקרוז יוקרתי בספינה מפנקת, לחופשה משפחתית שכולה כיף ושעשועים בפארקי דיסני וורלד באורלנדו, לטיולים בהרי הרוקיס הקנדיים או בגרנד קניון המרהיב, אראי תגשים לכם את החלום

אראי נסיעות

אראי נסיעות

אראי סיטונאי נסיעות בע"מ, אשר החלה פעילותה ב-1983, משווקת בישראל חברות שייט (HOLLAND AMERICA LINE, SEABOURN CRUISES, DISNEY CRUISE LINE,TAUCK RIVER CRUISES ,WINDSTAR CRUISES,UNCRUISE), פארקי דיסני ומלונות דיסני באורלנדו, מלונות יוניברסל באורלנדו, פארקי שעשועים באורלנדו: יוניברסל סטודיוס, מרכז החלל על שם קנדי, עולם הים SEA WORLD, אקווטיקה, וכן "בוש גארדנס" בטמפה. כמו כן בגראנד קניון מערב משווקת אראי את הטיולים היוצאים מלאס וגאס, באוטובוסים, מסוקים או מטוסים לשמורת האינדיאנים בה מותקנת האטרקציה העולמית "גשר הזכוכית מעל הגראנד קניון". אראי משווקת טיולים במסוקים ובמטוסים לעבר הגראנד קניון.

בנוסף משווקת החברה בישראל את טיולי חברת "טאוק" TAUCK העולמית, בעלת המוניטין של טיולי האיכות הטובים ביותר בעולם, את חברת BREWSTER הקנדית אשר מתמחה בטיולים באזור הרי הרוקיס הקנדיים. אראי משווקת את חברת רוקי מאונטייניר, אשר מבצעת טיולים ברכבות פאר בהרי הרוקי הקנדיים ובמערב קנדה.

"קרוז ברכבות יוקרה" הינו מגמה (טרנד) חדשה בתחום התיור של העשירונים העליונים. מדובר ברכבות שהוסבו לסויטות לינה, מסעדת גורמה, חדרי כושר, סלון יופי, אשר מקיימים נסיעות במסלולי יבשה בהודו, ברוסיה, מונגוליה, סין, טיבט והונג קונג, ארצות מזרח אירופה כולל אודסה וחצי האי קרים, הרי הרוקי הקנדיים, אלסקה, ספרד ואפריקה. חברות רכבות היוקרה המיוצגות הן: GW TRAVEL, EL TRANSCANTABRICO, GOLDEN EAGLE.

כמו כן החברה משווקת בישראל טיולים בהרי הרוקיס הקנדיים וחבילות תיור באלסקה. עם כל החברות אותן מייצגת אראי היא קשורה באופן ישיר, ללא מתווכים, מה שמבטיח שתקבלו יחס אישי ושירות מהיר ומקצועי.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.