ככה צריכה להיראות חופשה

לא סתם גבריאלה ועופר איתן קוראים ליחידות האירוח שלהם בתי נופש ולא צימרים. בגן מקסים שוכנים שלושה בתי אבן מעוצבים שמספקים את חווית הנופש האולטימטיבית. גבריאלה ועופר מבינים שגם כשיוצאים לנופש רוצים להרגיש בבית, ואת זה בדיוק הבתים שלהם מספקים: המיטה בחדר השינה נוחה ומפנקת, חדר הרחצה מרווח ונעים, מהספות שבסלון לא רוצים לקום, המטבחון הקטן מצויד בכל מה שצריך והמרפסת מזמינה לשעות ארוכות של בהייה בנוף. יחד עם פרטי העיצוב הקטנים, הניקיון והריח הנעים ששורר באופן תמידי בבית, מתעורר הרצון לעבור לגור בבית הזה באופן מיידי.
גבריאלה ועופר אוהבים לארח וזה ניכר בכל פרט: אפשר להגיע כבר מ-12:00 בצהריים ולעזוב בשעות הערב המאוחרות, בלי לחץ. גם האבזור של הבית מעיד על כך: בסלון יש דיסקים, ספרים ומגזינים, במקלחת, בנוסף לשמפו ולסבון האיכותיים, יש גם קרם גוף ואפילו קיסמי אוזניים והמקרר שבמטבח מלא בהפתעות: יוגורטים, גבינות עיזים, בירות ואפילו חלבה. בנוסף לאלה, מוגשת בבוקר לחדר, עד השעה 14:00, ארוחת בוקר עשירה וטעימה.
הצימרים נמצאים במיקום מצוין, במרחק חמש דקות נסיעה מראש פינה ומרחק נסיעה קצר ממרבית האטרקציות בצפון, אבל די קשה לעזוב את החדר. לכל היותר אפשר להרחיק עד בריכת העיסוי שבגן, בין הפרחים ועצי הפרי, ולהשקיף ממנה על נופי עמק החולה והרי הגולן. לא צריך יותר מזה בשביל חופשה מושלמת.