ירמי הרסטורטור

משפחת קיארוג'י, דור רביעי לרסטורטורים של רהיטים ועץ בפירנצה, הכניסה לביתה ולסדנאותיה אחד משלנו, ירמי זטלנד. המשפחה, שעם לקוחותיה נמנים המוזיאונים המובילים בפירנצה, לא רק האכילה את ירמי בפסטה, אלא לימדה אותו את רזי אמנות הרסטורציה. בד בבד למד ירמי בבית הספר הגבוה לשימור פלאצו ספינלי בפירנצה, וככה זכינו שיהיה לנו מומחה של ממש בשחזור רהיטים פה בארץ הקודש.
בבית המלאכה של ירמי במושב בצרה שבשרון נעשות עבודות לשיפוץ מבנה הרהיט, השתלות ושחזור של חלקים חסרים או פגומים, גימור בשיטות קלאסיות, הזהבה והכספה של ריהוט ופרטי עץ, עיצוב ובנייה של ריהוט חדש בסגנון עתיק, צביעה אמנותית ועוד נפלאות.
נוסף על כך, בבית המלאכה נערכות סדנאות ללימוד שיטות רסטורציה מסורתיות, שבמסגרתן מביאים המשתתפים מהבית את הפריטים שברצונם לשפץ, וירמי מנחה אותם בסודות הרסטורציה. הסדנה כוללת ארבעה מפגשים ומתקיימת בימי שני ושישי בשעות 13:00-10:00. בסדנה משתמשים בכלי עבודה חשמליים כמו משייפת, ראוטר, מקדחה ומברגה, ובכלים ידניים מסורתיים כמו מפסלת, שופין ומסור ידני. בעזרת הכלים ובסיוע פיגמנטים, צבעים, חומרי גימור טבעיים, שמנים, גבס ודבקים טבעיים (מאדרות דגים או מעצמות ארנבות למשל) משדרגים את הרהיטים האהובים. אפשר לתאם מראש ביקורים קבוצתיים של כשעתיים שיתנו לכם טעימה מהמקצוע הסודי והמרתק הזה. 

שעות: א'-ה' 19:00-09:00, ו' 14:00-09:00 
מחיר: 1,000 שקל למשתתף לסדנה של ארבעה מפגשים, 2,000 שקל לסדנה של שמונה מפגשים