הטירות הנעות ברוח

גלעד ויעל גולן מהיישוב הפצפון נמרוד עשו הכל כדי שהחוויה הרומנטית שהם מציעים בסוויטות שבבעלותם תהיה מעל ומעבר למצופה. בניגוד לצימרים רבים שבהם הסיסמה היא "החיים זה לא מה שכתוב בפרוספקט", בטירות הנעות ברוח הפרוספקט פשוט לא מספיק כדי להכיל את כל הפינוקים.
החוויה מתחילה עוד בדרך, בטיפוס לנמרוד, שנמצא בגובה של יותר מאלף מטר מעל פני הים, בין החרמון לברכת רם והרבה מעל לנווה אטי"ב ומג'דל שמס. הגובה מסחרר, הנוף מרהיב, ואם בירושלים האוויר צלול כיין, אז כאן הוא משכר כמו אחרי חצי בקבוק לפחות. המארחת ממהרת להסתלק ומבטיחה שלא לחזור אם לא תקראו לה, כדי שלא תאבדו אפילו רגע אחד של תענוג. כל אחת משתי היחידות מעוצבת ביצירתיות מלכותית וחמה המשלבת ישן וחדש, עץ, מתכת וצפחה, והכל עטוף בתאורה מושלמת. באחת הסוויטות משתקף הנוף העוצמתי במראת קיר גרנדיוזית בחדר השינה.
על השולחן תמתין לכם פלטת גבינות עזים בייצור עצמי, פירות, מיצים טבעיים ויין מיקבי הבוטיק של האזור. המקרר מלא בכל טוב מתוצרת מסעדת הבית – קדרת המכשפה והחלבן (שגם אותה מנהל הזוג גולן). את ארוחות הבוקר אפשר לאכול בחדר או במסעדה שמחלונותיה הרחבים נשקפת ברכת רם.
הג'קוזי הענקי של סוויטת "פעמון הגשם" שוכן בבקתה נפרדת ומוקף ב-360 מעלות של נוף, וילונות צבעוניים ועשרות נרות. כשיוצאים בחלוקי הרחצה הלבנים אל הקור המקפיא אי אפשר שלא להתחבק, וזו רק אחת המניפולציות מעודדות הרומנטיקה שמציע המקום.
כמו בתיבת נח, גם כאן הכניסה לזוגות בלבד. ילדים, שלישיות ומסיבות רווקים אינם רצויים. 

הגעה: כשנוסעים על כביש 989 מנווה אטי"ב למג'דל שמס, פונים ימינה ושוב ימינה עד ליישוב. בכניסה לנמרוד פונים שמאלה וממשיכים כמאתיים מטר על השביל ההיקפי 
מחיר: 900 שקל ללילה באמצע השבוע, כולל ארוחת בוקר; 2,200 שקל לשני לילות בסוף שבוע, כולל ארוחת בוקר 
הערה: מומלץ להזמין מקום לפחות חודש מראש, אבל שווה לנסות גם ברגע האחרון