תפריט עמוד

הכתבים של מסע אחר

הראל סטנטון

צלם מערכת מסע אחר, מרצה בין לאומי ממקימי המדרשה לצילום גיאוגרפי.

פרטי הכתב/ת:

למד צילום במכללה לאמנות ברמת גן והחל את דרכו המקצועית כצלם בעיתון "חדשות". סטנטון עובד כאחד מצלמי המערכת של המגזין "מסע אחר" ומפרסם צילומים וכתבות במגזינים נוספים בארץ ובחו"ל. הוא הציג בתערוכות בארץ ובארצות הברית, מלמד צילום ב"מסע אחר – המדרשה לצילום גיאוגרפי" ומעביר סדנאות צילום בעולם.

 
הצילום וחיי הרוח הם דרך חיים עבור סטנטון. מתודת ההעשרה הייחודית שפיתח, שיטת מרח"ב (מפגש רב-חושי באולם), מביאה לידי ביטוי את יכולותיו האמנותיות שבצילום אתנוגרפי, את סקרנותו העיתונאית ואת התנסויותיו הרוחניות – הראל לומד משנת 1994 הילינג ומדיטציה בהודו, באירופה ובארצות הברית.
 

אמנותו מתרכזת בתיעוד בני אדם בסביבתם הטבעית. בהרצאותיו הוא משלב בין סיפורי מסע אישיים ומפגשים עם בני אדם ובין התרבות, הטבע והפולחנים המקומיים. שיטת מרח"ב שפיתח מאפשרת לקהל לא רק לקבל ידע אלא גם להרגיש ולחוות את היופי ואת הייחוד של כל מדינה ואנשיה.
בשנים האחרונות קיים סטנטון סדרה ארוכה של מפגשים באוניברסיטאות, במרכזי אמנות ובקהילות יהודיות בארצות הברית ובקנדה. בארץ הוא פוגש קהלים מגוונים, צעירים ומבוגרים, בבתי ספר, במכללות ובאוניברסיטאות, במשרדי ממשלה, בחברות היי-טק ועוד.

הראל יועץ ומרצה בנושאים רבים, בהם הודו, וייטנאם, תאילנד, בורמה, ונציה וקרנבל המסכות, תורכיה והדרווישים המחוללים, פריז, ארצות הברית – טבע ופארקים, ארצות הברית – ערים, קנדה וג'מייקה.


טלפון סלולרי: 050-2704047
טלפקס: 04-6220121
דוא"ל: harel@harelstanton.com

אינטרנט: www.harelstanton.com

צלם: