תפריט עמוד

קיריבטי - המדריך המלא לטיול לקיריבטי

קיריבטי - המדריך המלא לטיול לקיריבטי
תעודת
זהות

תעודת זהות

שם רשמי: הרפובליקה של קיריבטי (Kiribati)

שפה רשמית: אנגלית

מטבע: דולר אוסטרלי

בירה: בייריקי, באי טרווה

קידומת:

הפרש שעות: פלוס תשע שעות

קיריבטי

אקלים

באיים המרכזיים שורר אקלים משווני ימי, ואילו באיים הצפוניים והדרומיים האקלים טרופי.

טבע וסביבה

דקלי הקוקוס הם העצים השליטים באיים. מינים כמו הקולקס (צמח טרופי) ותפוחי אדמה מתוקים נדירים ביותר.
בחופים יש מגוון דגים, ובהם דגי טונה וכרישים.

התשתית התיירותית לקיריבטי נמצאת בחיתוליה, ותיירים כמעט שאינם מרחיקים עד מדינה זערורית ונידחת זו. האטרקציה המרכזית של איי קיריבטי היא בחופיהם היפהפיים בעלי החול הלבן הבוהק, ובלגונות השקטות והנאות. האיים מציעים שלל פעילויות ספורט ימי ובהם שיט בקאנו, צלילה ועוד.

אתרי תיירות חשובים

התיירות לקיריבטי נמצאת עדיין בחיתוליה, למרות החופים הנקיים שהיא מציעה, הלגונות הצלולות שבתחומיה ואתרי הצלילה המרהיבים שבמימיה. מומלץ לשוט בספינת טיולים בלגונת טארווה. אטרקציה נוספת באיזור היא סיורים בשדות הקרב של מלחמת העולם השנייה. באי קירימטי מקננות ציפורים רבות.

הנחיות לתייר הישראלי

ישראלים המבקרים בקיריבטי זקוקים לאשרה, שאותה אפשר להנפיק באחת מנציגויות קיריבטי בחו"ל. הקונסוליה של קיריבטי בארצות-הברית שוכנת בהונולולו.
באיים טראווה וקירימטי פועלים נמלי תעופה בינלאומיים. טיסות סדירות מגיעות מהוואי ומפיג'י.
למבקרים באיים מומלץ להרתיח את מי השתייה.

עיר הבירה של איי קיריבטי, בייריקי, שוכנת באי טרווה, שהוא מהמאוכלסים באזור זה של הפסיפיק. משרדי הממשלה יושבים בישוב בונריקי שבאי. בבטיו אפשר לבקר בשרידי נשק וציוד ממלחמת העולם השנייה. כדאי לבקר במוזיאון התרבות דה אומניבונג שבביקניבאו. האי קיריטימטי, המכונה אי חג המולד, הוא אטול… קרא עוד

עיר הבירה של איי קיריבטי, בייריקי, שוכנת באי טרווה, שהוא מהמאוכלסים באזור זה של הפסיפיק. משרדי הממשלה יושבים בישוב בונריקי שבאי. בבטיו אפשר לבקר בשרידי נשק וציוד ממלחמת העולם השנייה. כדאי לבקר במוזיאון התרבות דה אומניבונג שבביקניבאו. האי קיריטימטי, המכונה אי חג המולד, הוא אטול מהגדולים בעולם ומהווה כמחצית משטחה של קיריבטי כולה, ובו כמאה…

קרא עוד

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.