תפריט עמוד

קונגו (ברזוויל) - המדריך המלא לטיול לקונגו (ברזוויל)

קונגו (ברזוויל) - המדריך המלא לטיול לקונגו (ברזוויל)
תעודת
זהות

תעודת זהות

שם רשמי: הרפובליקה של קונגו (Congo)

שפה רשמית: צרפתית

מטבע: פרנק של הקהילה הפיננסית האפריקאית

בירה: ברזוויל (Brazzaville)

קידומת:

הפרש שעות: מינוס שעתיים

קונגו (ברזוויל)

אקלים

בקונגו שורר אקלים משווני, המתאפיין בטמפרטורות גבוהות ובריבוי משקעים.

טבע וסביבה

בצפון קונגו צומחים יערות גשם. ברמה יש סוואנה אפריקאית. בנהר קונגו וביובליו חיים דגים שונים, תנינים והיפופוטמים.
ביערות הגשם יש פילים אפריקאים וכשבעה מיני קופאים.

הרפובליקה של קונגו (לשעבר קונגו ברזוויל, מפה כאן>) מציעה לתיירים הנועזים שמבקרים בה טבע פראי, יערות גשם עבותים, חופים יפים, חיי לילה שוקקים ושווקים ססגוניים. אחת האטרקציות הגדולות ביותר היא האפשרות לראות גורילות במקום מחייתן הטבעי.
ישראלים המבקרים בקונגו זקוקים לאשרה. בשל חוסר היציבות בקונגו, מומלץ לבדוק את המצב במדינה לאשורו לפני כניסה לאזור.
לקונגו (זאיר) >

אתרי תיירות חשובים:
ברזוויל, בירת קונגו, שוכנת בדרום-מזרח המדינה, על גדת נהר קונגו. מומלץ לבקר בה בבזיליקת אן הקדושה, בשווקים, במוזיאון הלאומי ובגנים העירוניים. האיזור המעניין ביותר בעיר הוא רובע פוטו-פוטו (Poto-Poto). כדאי לטייל גם לאורך אפיק נהר הקונגו.
מצפון לבירה, קרוב לגבול עם קמרון, נמצא הפארק הלאומי אודזאלה (Parc National de Odzala). האטרקציה העיקרית כאן היא הגורילות החיות בפארק.

הנחיות לתייר הישראלי:
ישראלים המבקרים בקונגו זקוקים לאשרה, שאותה ניתן להנפיק בשגרירות קונגו בתל-אביב.
שגרירות ישראל בניגריה משמשת כשגרירות לא-תושבת לקונגו.
נמל התעופה הבינלאומי הראשי של קונגו נמצא ארבעה קילומטרים מצפון-מערב לבירה ברזאוויל. טיסות סדירות מגיעות לכאן מפאריז, מבריסל, מציריך ומערים אחרות באירופה.
תיירים המבקרים בקונגו חייבים להציג אישור על קבלת חיסון נגד קדחת צהובה. המלריה נפוצה בכל חלקי המדינה, ומומלץ לקבל טיפול מונע. יש להרתיח את מי השתייה.

עיר הבירה של קונגו, ברזוויל, שוכנת בדרום המדינה על נהר קונגו. כדאי לבקר בבזיליקת אן הקדושה, במסגד המקומי, ברובע פוטו פוטו, בשוק מונגלי בו נמכרות סחורות שונות ומשונות, במוזיאון הלאומי והגנים המוניציפליים. העיר מתגאה בחיי לילה שוקקים, הכוללים מועדונים וברים לצד שווקי לילה לאור נרות,… קרא עוד

עיר הבירה של קונגו, ברזוויל, שוכנת בדרום המדינה על נהר קונגו. כדאי לבקר בבזיליקת אן הקדושה, במסגד המקומי, ברובע פוטו פוטו, בשוק מונגלי בו נמכרות סחורות שונות ומשונות, במוזיאון הלאומי והגנים המוניציפליים. העיר מתגאה בחיי לילה שוקקים, הכוללים מועדונים וברים לצד שווקי לילה לאור נרות, ויש בה גם מגרש גולף. מברזוויל אפשר לצאת אל לינזולו,…

קרא עוד

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.