תפריט עמוד

מלון עין גדי

מלון עין גדי שוכן בארץ בראשית, בין ים המלח, נחלים מתוקים ושוצפים וגנים מוריקים. בפינות הקסם שבהם הילכו אברהם אבינו, דוד המלך וישו הנוצרי, נהנים היום אורחי המלון ממעיינות טבעיים, ספא מודרני, בריכת שחייה יפיפיה
כאן זה רק אתם והטבע, זה לצד זה, ללא גדרות. מחכים שתבואו.

מלון עין גדי

מלון עין גדי וספא סינרגיה שוכנים בנקודה המופלאה בה מתחבר המדבר עם הים ובצמוד לשמורת טבע ירוקה. כאן זה רק אתם והטבע..


יש לציין שהגעתם דרך אתר מסע אחר


 

המלון מציע אפשרויות לינה ופעילויות למגוון מבקרים, מחדרים זוגיים יוקרתיים ועד יחידות משפחתיות. כל חדרי המלון בנויים במבנים של קומה אחת או שתיים, ולכל החדרים גישה במפלס הקרקע.

לאורחי המלון מצפה חוויה בלתי נשכחת של מפגש עם חיות הבר המטיילות בין החדרים ובגן הבוטני הסובב את שבילי המתחם. כאן זה רק אתם והטבע, זה לצד זה.

צוות המלון נכון לסייע לכם בהתאמת חופשה לטעמכם, עין גדי מציעה לכם את כל האפשרויות.  

ספא סינרגיה, הספא החדש והיוקרתי במלון עין גדי, בנוי על צלע הר ומשקיף על נוף קדומים יפיפה המאפשר לטבע לחדור ולהפוך לחלק מחוויית הטיפול.
האוויר הרווי חמצן וברום, השקט, המים הטהורים ומי ים המלח העשירים במינראליים הופכים את הספא במלון עין גדי למקום מושלם לטיהור הגוף והנפש.

הספא מציע, מגוון רחב של טיפולים מקצועיים  ביניהם, טיפולי בריאות, ייעוץ תזונתידיקור סיני והידרוקולוניקס (ניקוי מעיים).

טיפולים חווייתיים, עיסויים למיניהם, טיפולים מהמזרח הרחוק חמאם טורקי ועוד. פילינג, מניקור, פדיקור וטיפולים קוסמטיים מקצועיים מבית כריסטינה.

לרשות האורחים ולשימוש חופשי, בריכת מי ים המלח מחוממת,חמאם טורקי, סאונה יבשה, בריכה חיצונית מחוממת לצד נוף עוצר נשימה..

כאן זה רק אתם והטבע, זה לצד זה, ללא גדרות. מחכים שתבואו.

תגובות פייסבוק

כתבות מים המלח ומדבר יהודה

מסע לארץ החורים השחורים: ביקור מפחיד בבולענים
מסע לארץ החורים השחורים: ביקור מפחיד בבולענים

ארץ הבולענים בחופי ים המלח אינה מקום לשוטט בו ובכל זאת למרות הסכנה המתמדת של שקיעת הקרקע הפך האזור הזה עם השנים לאתר שוטטות מבוקש וגם לארץ מפלט של מתבודדים ונוודים הנוטים את אוהלם במקום. וגם: בדיקה של ...

נוף משותף: יחסי אדם סביבה בערד והאזור
נוף משותף: יחסי אדם סביבה בערד והאזור

בסביבה המדברית הצחיחה, במדרונות המוליכים לים המלח, אפשר לעמוד היטב על יחסי אדם וסביבה וכיצד יחסים אלה קשורים קשר הדוק ביחסי הקהילות השוכנות שם. "נוף משותף", פרויקט של אמנות השתתפותית בערד ובהתיישבות הבדואית בבקעת קנאים, בוחן את היחסים ...

נחל רחף תחתון – טיול סנפלינג
נחל רחף תחתון – טיול סנפלינג

בנחל רחף התחתון במדבר יהודה יש מסלול אתגרי הרפתקני ובו לפחות חמישה מפלים בגבהים שונים וגבים נהדרים (כאשר הם מלאים). נדרש ציוד ומדריך סנפלינג!