תפריט עמוד

טרק ישראלי – WalkInnIsrael

טרק ישראלי מאפשר לכל אוהבות ואוהבי הלכת את החוויה של טרק בארץ ישראל. מי הוא קבע כי טרק הוא נחלתם הבלעדית של תרמילאיות ותרמילאים אחרי צבא בהרי רחוקים?

טרק ישראלי – WalkInnIsrael

https://masa.co.il/MASA/_fck_uploads/Image/000momlsim/WALKINNISRAEL-photo.gif  

WalkInnIsrael

טרק ישראלי מאפשר לכל אוהבות ואוהבי הלכת את החוויה של טרק בארץ ישראל.

מי הוא זה שקבע כי טרק הוא נחלתם הבלעדית של תרמילאיות ותרמילאים אחרי צבא בהרי ההימלאיה/אלפים/אנדים/אפלצ'ים…?

טרק ישראלי קורא לך להיות תייר/ת בארצך, לפגוש ולהכיר באופן בלתי אמצעי את ישראל האותנטית דרך חוויה רבת עצמה של טיולים עצמאיים ברגל. אנחנו מאמינים שזהו אחד האמצעים היפים והמהנים ביותר אם לא ה.. להתחבר לארץ (ארץ נהדרת, כן) על המגוון העצום, שאין שני לו בעולם, של נופים, תרבויות, אנשים, אתרים, צומח, עבר עשיר ומרתק ועוד ועוד.

לא זאת בלבד שההליכה ברגל מסבה הנאה גדולה, היא גם תורמת רבות לבריאות הגוף והנפש ובמיוחד כשנעשית בחיק הטבע ובאוויר הצח. על הסגולות הללו של ההליכה – הפעילות הבסיסית שלנו – המין האנושי, אין חולק אפילו בעולם הרפואה. המסלולים שאנו מציעים ברחבי הארץ מאפשרים את כל הטוב הזה לכל אוהבי/ות הלכת (לאו דווקא מיטיבי לכת) באשר הם.

בעצם, כל מה שאת/ה "צריך/ה" לעשות זה ללכת וליהנות. אנחנו דואגים לכל השאר וזה כולל את מקומות הלינה, העברת מזוודות, אוכל והוראות הדרך באמצעות תוכנית ייחודית ופשוטה מאד להפעלה. אין צורך בידע בניווט או קריאת מפות.

איך זה עובד : תחילה יש לבחור את המסלול המועדף מתוך הרשימה באתר האינטרנט כאן >> ולשלוח אלינו בקשה להזמנת המסלול שכוללת גם את תאריך היעד ומספר המטיילים (8 איש לכל היותר). בשל העובדה שניתן לקצר, להאריך או לשלב מסלולים ומאחר שמקומות הלינה זמינים בעיקר באמצע השבוע, אנו ממליצים להתייעץ איתנו תוך כדי תהליך הבחירה וההזמנה. חלק זה בא לסיומו עם קבלת התשלום בעבור הטיול/מסלול. (רצוי ועדיף לבצע הזמנות 30-60 יום לפני תאריך ההגעה).

השלב הבא והמהנה ביותר מתחיל בהגעה במועד שנקבע לנקודת ההתחלה או נקודת הלינה הראשונה. כל מה שעליך לעשות מרגע זה ואילך הוא רק לשים תרמיל עם מים וציוד אישי על השכם ולהתחיל בצעידה בקצב שלך בראש פתוח ובלב חפץ.

תגובות פייסבוק

כתבות מהגליל התחתון

נצרת וציפורי – טיול גלילי רב קסם
נצרת וציפורי – טיול גלילי רב קסם

נצרת מספקת למטיילים בה אינספור חוויות, מפגשים מרתקים, טעמים נהדרים ומקומות לינה ייחודיים. ואחרי הטיול העירוני, אפשר לקפוץ למושב ציפורי הסמוך, ולהירגע עם יין מיקב בוטיק, שמני זית איכותיים מבית בד אורגני או טיול סוסים על גבעות ירוקות. ...

יקב תבור: נרים כוסית
יקב תבור: נרים כוסית

אם התנשמת שעל בקבוקי היין של יקב תבור שבתה את לבכם, חכו עד שתטעמו את היינות. יקב תבור מייצר יינות איכותיים, מענבים שגדלו בכרם אורגני גלילי, מושלמים לא רק לאירועים מיוחדים אלא גם לשתייה יום יומית עם חברים. ...

מסלולי טיול בגליל התחתון
מסלולי טיול בגליל התחתון

בין אם אתם מחפשים טיול פריחה משפחתי, מסלול אופניים מאתגר ועתיר נופים או הליכה לאורך ערוץ נחל שופע מים, לגליל התחתון יש מה להציע לכם. שלושה מסלולי טיול נפלאים בגליל התחתון – למשפחות, לרוכבי אופניים ולאוהבי הליכה