תפריט עמוד

קל דעת טיולי סגווי

טיולי סגווי שטח – זה בשטח שלנו!

קל דעת טיולי סגווי

קל דעת לטיולי סגווי

טיולי סגווי שטח – זה בשטח שלנו!

חברת קל דעת לטיולי סגווי שטח הוקמה על ידי ד"ר דובי הדר, מדריך טיולים ומרצה לידיעת הארץ.

למעלה מ- 30 שנה עוסק דובי בהדרכת טיולים. במקביל להדרכת טיולים, גם למד במחלקה ללימודי ארץ ישראל באוניברסיטת בר אילן ובמשך השנים סיים לימודי תארים ראשון שני ושלישי בלימודי ארץ ישראל.

אחרי ש"חרש" את הארץ לאורכה ולרחבה ברגליו ולימד דורות של מדריכים בקורסים והשתלמויות, בחר דובי להדריך גם טיולי סגווי. לא סתם סגווי, אלא הכלי החדיש סגווי X2 הדגם המיוחד המותאם גם לסיורי שטח בדרכי עפר ולא רק על מדרכות ואספלט.

הטיול בסגווי הוא קלי קלות ומתאים לכל אחד. מהרגע שנעמדים על משטח הדריכה ועולים עליו, תוך מספר שניות מבינים שאפשר לסמוך על הסגווי והוא יתאמץ ל"רחף" במקומנו.
למה להתאמץ בהליכה, אם הסגווי עושה זאת בשבילנו ללא כל מאמץ
?

הדעת בטיול מובטחת. דובי עצמו מדריך את הטיולים, זוהי חוויה בפני עצמה! מי שהוביל אלפי מטיילים והדריך עשרות קורסי מדריכים והשתלמויות וחי כבר עשרות שנים בגולן, מכיר היטב כל פינה ויודע גם איך לספר סיפור.

השילוב של "קל" עם "דעת" הוא השיא של חווית הטיול. הטיול ללא מאמץ וחווית הקלילות מלווים את המטייל גם הרבה אחרי שהטיול הסתיים. ב"קל דעת" חשוב שתהנו מהרכיבה על הסגווי, אבל לא פחות מכך חשוב לנו שגם תהנו מטיול טוב.

מסלולי הטיולים של "קל-דעת טיולי סגווי" נבחרו בקפידה כדי שיהיו מעניינים ומאתגרים וישאירו את המטיילים עם חיוך ענק על הפנים – חיוך שיחזיק מעמד זמן רב

חשוב לדעת!
אין צורך ברשיון נהיגה.
רכיבה על סגווי מותרת רק מגיל 16 ומעלה.
רכיבה על סגווי מותרת לשוקלים בין 45 ל- 117 ק"ג.
נשים בהריון לא מורשות לרכב.

היציאה לטיולים בתאום מראש בלבד.
כדאי להצטייד בלבוש חם. באלוני הבשן הטמפרטורות תמיד נמוכות יותר ממה שחשבתם…

תגובות פייסבוק