צוק מנרה – האתגר הצפוני

צוק מנרה שבמרכזו הרכבל הארוך ביותר בישראל מציעה חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת של נופים קסומים ושלל צבעים, ופארק אתגרי. הנסיעה ברכבל מתאימה לכל גיל.

צוק מנרה – האתגר הצפוני

חוויה ישראלית בטבע הישראלי

הרכבל הארוך בישראל
הרכבל הארוך ביותר בישראל מציע חוויה בלתי נשכחת  של נופי הצפון כפי שלא ראיתם אותם מעולם.
מסלול המסיעה הארוך בישראל, שאורכו 1940 מטר, ייקח אתכם ממבואותיה של קריית שמונה ועד לקיבוץ מרה במרומי רכס הרי נפתלי. משך נסיעה כ 10 דקות לכל כיוון

מגלשות הרים אקסטרים
מגלשות ההרים אקסטרים ממוקמות על פני הקרקע במסלול שאורכו 1200 מ' של נוף פנורמי מרהיב. מסלול הגלישה הינו מעגלי ותחילתו במורד ההר. מהירות הגלישה יכולה להגיע עד ל- 40 קמ"ש. (הגולש שולט במהירות הגלישה). כל מגלשה מכילה שני גולשים והגלישה בזוגות בלבד.  מגיל 3 יכול לגלוש בלויי מבוגר מעל גיל 12.

טרמפולינה
טרמפולינה בעלת 4 עמדות קפיצה וביצוע תרגילים, עד לגובה של 9 מ', מגיל 4 ועד משקל 100 ק"ג.

ספורט אתגרי
תחנת אקסטרים – מתבצעת בתחנה האמצעית של הרכבל.
סנפלינג – גלישה אנכית מהמצוק הגיאולוגי בגובה של 42 מטר. הגולש מתחבר לרתמת מכנס וחובש קסדת הגנה. הגלישה מתבצעת בשליטת הגולש, כאשר מדריך מנחה ומאבטח אותו מלמעלה. מגיל 6.
אומגה – גלישה זוויתית מהמצוק הגיאולוגי על כבל שאורכו 200 מטר. הגולש מתחבר לרתמת מכנס , בתום הגלישה נסיעה בגי'פ חזרה לנקודת ההתחלה. ילד ממשקל 30 ק"ג.

חץ וקשת
ירי חץ וקשת  קשתות מסוג קומפאונד לשימוש מבוגרים וילדים. מגיל 6.

הליכה נורדית
הליכה בריאה בטבע  ביער הצוק בעזרת מקלות הליכה שמסייעות לנו להתמודד עם המסלול עליות, ירידות , הסיור מתחיל בחורש במהלך הסיור קבלת הסבר על צמחיית המקום, משך המסלול כשעה.

רכבת הצוק
חוויה של סיור ממונע מודרך בטבע , המשלב תצפיות מרהיבות של נוף עוצר נשימה, עצירה מעל עמדת האום לתצפית על לבנון חזרה דרך קיבוץ מנרה עצירה לתצפית על עמק החולה והחרמון בכל סבב עד 40 משתפים. משך הטיול כ-20 דקות.

מנרה לודג'
55 חדרי אירוח המותאמים ומאובזרים להווי המטיילים. במקום: חדר אוכל המגיש ארוחת בוקר גלילית, לובי מרכזי, בית כנסת, שטחי התכנסות לבילוי בטבע, מסלולי הליכה חופשיים, מתקנים ושירותים לציוד המטיילים, פעילות פנאי בשטח ונסיעה ברכבל ישירות למתחם האתגרי – חוויה כוללת ומגוונת במקום אחד, כמו בחו"ל, אבל ישראלי באקסטרים.

חשוב לציין שהאירוח במנרה לודג' הנו כולל- FREE PASS
פעילויות הצוק- ללא הגבלה
אורחי הלודג' מקבלים צמיד המאפשר להם להנות מהפעילויות באופן חופשי וללא תוספת תשלום.

תגובות פייסבוק

כתבות מגליל עליון ועמק החולה

הכביש הנסתר בעמק החולה: טיול בכביש 918
הכביש הנסתר בעמק החולה: טיול בכביש 918

טיול בכביש מס' 918 במזרח עמק החולה, שלמרות יופיו אינו מוכר דיו (זהו כמובן חלק מקסמו). יואב יעקובי מספר לנו על נקודות עניין רבות לאורך הדרך, היסטוריה ומורשת, טבע ונופים, מעיינות ונחלים. רוד טריפ ישראלי נפלא.

מבוא לנדודים 32: שוב אני לוקח זמן בין ג'יש לבירעם
מבוא לנדודים 32: שוב אני לוקח זמן בין ג'יש לבירעם

טועמה מגזל בן 94 מהכפר בירעם גר בכפר ג'יש הוא גוש חלב. היהודים והאנגלים קראו לו טומי. הוא כבר לא ילד, יש לו עשרים ותשעה נכדים ואחד עשר נינים. הוא מניק אותם בסיפורים על כפר הולדתו בירעם בעודם ...

מבוא לנדודים 31: בין צבעון למירון – על אנשים ורוחות אחרות
מבוא לנדודים 31: בין צבעון למירון – על אנשים ורוחות אחרות

רונן רז ממשיך לנדוד: "מאיה מהמרכז למלאכות ביער הזמינה אותי להציב את הקרוואן בצבעון. חום יולי אוגוסט הבריח אותי במעלה ההרים וכך יצאתי מבקעת הנדיב עם הג'יפ והקרוואן, מתגלגל וחולף בחבלי ארץ מרתקים וממשיך הלאה. התמקמתי על טראסה ...