טרק ישראלי – WalkInnIsrael

טרק ישראלי מאפשר לכל אוהבות ואוהבי הלכת את החוויה של טרק בארץ ישראל. מי הוא קבע כי טרק הוא נחלתם הבלעדית של תרמילאיות ותרמילאים אחרי צבא בהרי רחוקים?

טרק ישראלי – WalkInnIsrael

https://www.masa.co.il/MASA/_fck_uploads/Image/000momlsim/WALKINNISRAEL-photo.gif

WalkInnIsrael

טרק ישראלי מאפשר לכל אוהבות ואוהבי הלכת את החוויה של טרק בארץ ישראל.

מי הוא זה שקבע כי טרק הוא נחלתם הבלעדית של תרמילאיות ותרמילאים אחרי צבא בהרי ההימלאיה/אלפים/אנדים/אפלצ'ים…?

טרק ישראלי קורא לך להיות תייר/ת בארצך, לפגוש ולהכיר באופן בלתי אמצעי את ישראל האותנטית דרך חוויה רבת עצמה של טיולים עצמאיים ברגל. אנחנו מאמינים שזהו אחד האמצעים היפים והמהנים ביותר אם לא ה.. להתחבר לארץ (ארץ נהדרת, כן) על המגוון העצום, שאין שני לו בעולם, של נופים, תרבויות, אנשים, אתרים, צומח, עבר עשיר ומרתק ועוד ועוד.

לא זאת בלבד שההליכה ברגל מסבה הנאה גדולה, היא גם תורמת רבות לבריאות הגוף והנפש ובמיוחד כשנעשית בחיק הטבע ובאוויר הצח. על הסגולות הללו של ההליכה – הפעילות הבסיסית שלנו – המין האנושי, אין חולק אפילו בעולם הרפואה. המסלולים שאנו מציעים ברחבי הארץ מאפשרים את כל הטוב הזה לכל אוהבי/ות הלכת (לאו דווקא מיטיבי לכת) באשר הם.

בעצם, כל מה שאת/ה "צריך/ה" לעשות זה ללכת וליהנות. אנחנו דואגים לכל השאר וזה כולל את מקומות הלינה, העברת מזוודות, אוכל והוראות הדרך באמצעות תוכנית ייחודית ופשוטה מאד להפעלה. אין צורך בידע בניווט או קריאת מפות.

איך זה עובד : תחילה יש לבחור את המסלול המועדף מתוך הרשימה באתר האינטרנט כאן >> ולשלוח אלינו בקשה להזמנת המסלול שכוללת גם את תאריך היעד ומספר המטיילים (8 איש לכל היותר). בשל העובדה שניתן לקצר, להאריך או לשלב מסלולים ומאחר שמקומות הלינה זמינים בעיקר באמצע השבוע, אנו ממליצים להתייעץ איתנו תוך כדי תהליך הבחירה וההזמנה. חלק זה בא לסיומו עם קבלת התשלום בעבור הטיול/מסלול. (רצוי ועדיף לבצע הזמנות 30-60 יום לפני תאריך ההגעה).

השלב הבא והמהנה ביותר מתחיל בהגעה במועד שנקבע לנקודת ההתחלה או נקודת הלינה הראשונה. כל מה שעליך לעשות מרגע זה ואילך הוא רק לשים תרמיל עם מים וציוד אישי על השכם ולהתחיל בצעידה בקצב שלך בראש פתוח ובלב חפץ.

כתבות מהגליל התחתון

מבוא לנדודים 47: ערבים רוקדים
מבוא לנדודים 47: ערבים רוקדים

צעדים ספורים מובילים מבית הקרוואן שלי בחצרה של עדינה אל המצפור של הר כמון, הגבוה בהרי הגליל התחתון. במבט דרומה אני צופה אל בקעת סכנין. נוף ירוק של חורש ים תיכוני עוטף את הבקעה ואת הגבעות התמירות שבה. ...

מבוא לנדודים 46: גליל תחתון – חלק ראשון
מבוא לנדודים 46: גליל תחתון – חלק ראשון

בשלהי האביב הגיע רונן רז עם הג'יפ והקרוואן אל היישוב כמון השוכן על הפסגה הגבוהה ביותר של רכסי הגליל התחתון. "הגעתי עם כוונה להכיר את הגליל התחתון על הרכסים והבקעות שביניהם", הוא מספר. בדרך בין הנופים והכפרים חיפש ...

נצרת וציפורי – טיול גלילי רב קסם
נצרת וציפורי – טיול גלילי רב קסם

נצרת מספקת למטיילים בה אינספור חוויות, מפגשים מרתקים, טעמים נהדרים ומקומות לינה ייחודיים. ואחרי הטיול העירוני, אפשר לקפוץ למושב ציפורי הסמוך, ולהירגע עם יין מיקב בוטיק, שמני זית איכותיים מבית בד אורגני או טיול סוסים על גבעות ירוקות. ...