טיולי הדן

בקיבוץ דפנה שבגליל העליון נמצאת חברת טיולי הדן, המציעה מגוון טיולי שטח באחד האזורים היפים בארץ. אפשר לשכור כאן אופני שטח ואופניים חשמליים ולצאת לטיול באופן עצמאי, ואפשר לצאת לטיול מודרך ברכבי גולף (קלאב קאר). חברת טיולי הדן מציעה לכם לצאת לרכיבת שטח בארץ פלגי המים של הצפון, בין שמורות טבע לשטחים חקלאיים.

טיולי הדן

טיולי הדן- קיבוץ דפנה טל' 072-3950595

להגדלה ודפדוף לחצו על התמונות

על חברת טיולי הדן

החברה הוקמה בשנת 2009 על ידי אורית וגיא זהבי כעסק משפחתי שנולד מאהבתם לטבע. גיא הוא בן קיבוץ דפנה שנדבק לפני כעשור בחיידק הרכיבה על אופניים. לחברה יש צי של אופניים, כולל כאלה המותאמים לילדים, וכן רכבי גולף המתאימים לארבעה-חמישה אנשים. הצוות של טיולי הדן ישמחו לתפור לכם טיול בהתאם לצרכים שלכם ולהרכב המשתתפים (יש לתאם הגעה מראש).


לחברת טיולי הדן צי אופניים גדול מאוד: 80 זוגות אופניים למבוגרים, 30 זוגות אופניים לילדים, ארבעה אופני טנדם (אופניים המיועדים לשני רוכבים), עשר עגלות נגררות המתחברות לאופני מבוגרים, שבעה חצאי אופן (אופניים המיועדים לילדים ומתחברים לאופני הוריהם באמצעות מוט – אופניים אלה כוללים כידון ופדלים, כך שהילד יכול לחוות חווית רכיבה אמיתית). מלבד אפשרות לשכור אופניים ולטייל באופן עצמאי חברת טיולי הדן מציעה סיורים מודרכים:

טיול ברכב גולף למשפחות ויחידים: טיול בנהיגה עצמית (יש צורך ברשיון נהיגה), והוא מובל על ידי מדריך של חברת טיולי הדן. המסלול מתחיל בקיבוץ דפנה ואורכו כתשעה קילומטר. לאורך המסלול עוצרים בסמוך לנחלים, לשכשוך או לשתיית תה צמחים. הטיול אורך כשעה וחצי-שעתיים. אפשר לשכור ערכת קפה ו/או סלסלת פיקניק.

טיול לקבוצות מאורגנות: ניתן לצאת למסלול באורך שישה-15 קילומטר. אפשר לנסוע באופניים, באופניים חשמליים או ברכבי גולף. אפשר לכלול בטיול "פריסות" של כיבוד ופעיליות גיבוש. טיולים אלה בתיאום מראש ומותאמים לקבוצה.

מידע טכני, מחירים ופרטי התקשרות

אופני שטח: למבוגרים ולילדים – 65 שקל.

חצי אופן נגרר: מתחבר לאופניים של ההורה, מתאים מגיל חמש ומעלה (תלוי בילד ביכולתיו ובמידות שלו) – 50 שקל.

עגלה נגררת: מתחברת לאופניים של ההורה, עד שני ילדים בעגלה. מקסימום 40 ק"ג בעגלה. ילדים עד גיל חמש – 60 שקל.

כיסא תינוק: מתחבר לאופניים של ההורה מאחור. עד 15 קילוגרם – 20 שקל.

אופניים חשמליים: מגיל 16 בלבד, אפשר לחבר עגלה נגררת וכיסא תינוק  – 110 שקל.

טנדם: אופניים זוגיים לשני מבוגרים – 110 שקל.

רכבי גולף: עד ארבעה מבוגרים ברכב. אפשר משפחה עם שלושה ילדים קטנים ושני מבוגרים. הטיול בנהיגה עצמית (הנהג חייב להיות בעל רישיון נהיגה). הטיולים יוצאים מספר פעמים ביום עם הדרכה מטעמנו בלבד – 290 שקל לרכב.

יש לתאם הגעה מראש

 

תגובות פייסבוק

כתבות מגליל עליון ועמק החולה

לטייל בגשם בגליל העליון
לטייל בגשם בגליל העליון

החורף מתחיל וזה בדיוק הזמן לתכנן טיול אחר, מאתגר, רטוב, בוצי ומרגש. באירופה לטייל ביום גשום זה אירוע שיגרתי ופשוט. מתלבשים חם כולל נעלים/מגפיים, מעיל גשם, כובע וכפפות ויוצאים לדרך. הגשם הוא לא גורם שמבטל טיול, ההפך הוא ...

הכביש הנסתר בעמק החולה: טיול בכביש 918
הכביש הנסתר בעמק החולה: טיול בכביש 918

טיול בכביש מס' 918 במזרח עמק החולה, שלמרות יופיו אינו מוכר דיו (זהו כמובן חלק מקסמו). יואב יעקובי מספר לנו על נקודות עניין רבות לאורך הדרך, היסטוריה ומורשת, טבע ונופים, מעיינות ונחלים. רוד טריפ ישראלי נפלא.

מבוא לנדודים 32: שוב אני לוקח זמן בין ג'יש לבירעם
מבוא לנדודים 32: שוב אני לוקח זמן בין ג'יש לבירעם

טועמה מגזל בן 94 מהכפר בירעם גר בכפר ג'יש הוא גוש חלב. היהודים והאנגלים קראו לו טומי. הוא כבר לא ילד, יש לו עשרים ותשעה נכדים ואחד עשר נינים. הוא מניק אותם בסיפורים על כפר הולדתו בירעם בעודם ...