תפריט עמוד

חוות נחל בוקר

בחווה אתר לינה אקולוגי ובו שלושה לודג'ים משפחתיים, צימר זוגי אחד ואוהל גדול משותף. באתר ישנו ג'קוזי גדול משותף תחת שמיים זרועי כוכבים. בחוות נחל בוקר ישנה מסעדה מיוחדת הפועלת על טהרת מוצרי האזור, המתמחה בתבשילי קדרות בשריות וצמחונית. במסעדה מוכרים את היין המקומי שמיוצר בחווה

חוות נחל בוקר

לודג'ים תאילנדיים חדשים… וספא מפנק 
בנוף מדברי לכל נופשי החווה

שלוש בקתות תאילנדיות חדשות בחווה הבנויות על צלע הר לעבר הנוף של עמק בוקר היפה, מציעות לכם לינה איכותית אך אלטרנטיבית. בכל יחידה משפחתית ישנם שטיחים ומזרנים נוחים, מרפסת נוף עם פינות ישיבה לנוחיות האורחים, שירותים מקלחות ומטבחון .

ספא מפנק וחיצוני הבנוי תחת פרגולת עץ גדולה בין צמחייה מדברית ופינות ישיבה מרגיעות, עם אופציה לטיפולים, בהזמנה מראש של מטפל אלטרנטיבי ומסאז'ים. הספא נמצא במרכז של אתר הלינה בחווה, בין הבקתות התאילנדיות ובמורד ההר שבו שוכן הצימר הזוגי ומשרת את כל נופשינו.

 צימר עץ זוגי הבנוי על צלע ההר הגבוה בחווה, בנוף קסום ומרגיע שרק המדבר יודע לספק. הנוף הנראה הוא של עמק בוקר אשר משנה את גווניו לאורך עונות השנה.

בצימר ישנם מערכת סטריאו, פינת קפה ומקרר, ומזגן. מחוץ לצימר ישנה פינת ישיבה מרגיעה עם כיסאות וערסל זוגי.

באתר הלינה ישנו גם אוהל אירוח המוסב לשימוש האורחים עם שולחן פינג-פונג, מחצלות ומזרנים ושולחנות עץ לישיבה ואכילה. מחוץ לאוהל ניתן לעשות בקביקיו, ומדורות. המקום מואר ונמצא מטרים ספורים מהמטבחון והמקלחות.

חשוב לציין בעת ההזמנה: הגעתי דרך אתר מסע אחר!

תגובות פייסבוק