תפריט עמוד

דיפ סיאם

מועדון הצלילה דיפ-סיאם הוא שילוב של שני מועדוני צלילה ובתי ספר לצלילה ותיקים (דיפ – Deep וסיאם – Siam) המהווים אבני יסוד בעולם הצלילה הישראלי.

דיפ סיאם

מועדון הצלילה דיפ-סיאם


נא לציין שהגעתם דרך מסע אחר אונליין


מועדון הצלילה דיפ-סיאם הוא שילוב של שני מועדוני צלילה ובתי ספר לצלילה ותיקים (דיפ – Deep וסיאם – Siam) המהווים אבני יסוד בעולם הצלילה הישראלי. באמצעות שילוב זה נהנה למעשה דיפ-סיאם מהיתרונות הייחודיים, ממגוון הקורסים הגדול ביותר הקיים בארץ ומהצוות המיומן והמקצועי של כל אחד מהמועדונים.

המועדון מציע קורסים והכשרות ברמות הגבוהות ביותר בעולם ומייצג את ארגון TDI/SDI/ERDI העולמי ברמה של Professional Development Center 5 Star ואת ארגון PADI העולמי ברמה של Instructor Development Center 5 Star.

לא משנה אם זו פעם ראשונה שאתם רואים שנורקל או אם באמתחתכם שנים של ניסיון בצלילת מערות, לדיפ-סיאם יש מה להציע לכם!

קורסי צלילה לכל הרמות ומכל הסוגים: קורסי צלילה טכנית, קורסי צלילה ספורטיבית, קורס צולל הצלה ועוד!

מיקום עילאי: דיפ-סיאם הינו המועדון היחיד הצמוד לשמורת האלמוגים באילת, ומציע גישה מיידית לנופים התת-ימיים המרהיבים ביותר בעולם.

יש לכם על מי לסמוך: מתוקף היותו מועדון מוביל בארץ, גיבשנו לאורך השנים את צוות המדריכים המיומן, המקצועי והטוב ביותר בו תיפגשו!

לא סתם צלילה: פעילויות ואטרקציות מקצועיות ייחודיות כגון ספארי צלילות ועוד.

בנוסף על היות המועדון בית הספר מבין המובילים בארץ לצלילה, הוא היבואן הרשמי והבלעדי של מיטב המותגים המקצועיים בעולם כך שמביני העניין יוכלו למצוא בו:

  • את המוצרים של מוצרי HOLLIS, של SUEX, חליפות יבשות של Santi, חליפות ביגוד טרמי ואופנת צלילה של Fourth Element, חליפות צלילה של Waterproof, מדחסים של Bavaria & IDE מערכות סגורות של ap, מערכות סגורות ומחשבי צלילה של vri ואת הציוד של ScubaPro.
  • מעבדת שירות מקצועית מהמתקדמות בארץ למגוון סוגי ציוד הצלילה.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

תגובות פייסבוק

כתבות מאילת והאזור

אי ירוק: חוזרים לאילת
אי ירוק: חוזרים לאילת

אילת נפתחה מחדש כאי ירוק, מה שאומר שאפשר לטייל, לבלות, לבקר בתערוכות, ללון במלונות, לשבת במסעדות - כל הדברים שנמנעו מאיתנו בתקופה האחרונה. ואם לא די בכל הטוב הזה, למבקרים בעיר הדרומית מחכות יותר ממאה פעילויות - מסיורים ...

חוזרים לאילת: לגלות את אילת הלא מוכרת
חוזרים לאילת: לגלות את אילת הלא מוכרת

משבר הקורונה פגע באילת באופן קשה במיוחד: המלונות, המסעדות והאטרקציות נסגרו והעיר נותרה מבודדת וסגורה. עכשיו, כשאילת נפתחת מחדש, כדאי מאוד להגיע לעיר הדרומית ולגלות צדדים חדשים שלה, כאלה שאולי לא הכרתם. אוכל טוב, יין מצוין, אמנות מרגשת ...

אילת מאמצת תו ירוק ונערכת לחזרת הנופשים
אילת מאמצת תו ירוק ונערכת לחזרת הנופשים

עיריית אילת מציגה תכנית שמטרתה לאפשר חופשה מהנה ועם זאת לשמור על בריאות הציבור. בין השאר, החופים יחולקו למקטעים, יוקרנו מופעים על מסכים ברחבי העיר, בשדה התעופה הישן יפעל מתחם דרייב אין ואפשר יהיה להזמין מראש פעילויות של ...