תפריט עמוד

בית שלום – המסעדה

בחצר עתיקה במושבה מטולה, בתוך גינת עצי ערבה אדירי מימדים ומטע דובדבן שמשתפל אל נופי החרמון, החולה ועמק עיון, בנו מרים וחיים הוד-פיין ביד אומן את "בית שלום", מלון בוטיק יפיפיה ואינטימי עם ספא ומסעדה. אווירה מיוחדת שמוצאים אותה באירופה במקומות רחוקים ומספרים לכולם…

בית שלום – המסעדה
 
"בית שלום", מלון בוטיק ומסעדה, הוקם בחצר עתיקה בת למעלה ממאה שנים ברחובה הראשי של המושבה מטולה. המקום משלב בין עיצוב חדש ומודרני ובתי אבן עתיקים, מראשוני בתיה של המושבה. בתוך גינת עצי ערבה אדירי מימדים ומטע דובדבן שמשתפל אל נופי החרמון, החולה ועמק עיון, בנו מרים וחיים הוד-פיין ביד אומן ובהקפדה על כל פרט את המלון ו בו המסעדה.

הבית של המסעדה הוא בית מגורים מסוף המאה ה – 19 של ראשוני המתיישבים במטולה. בהיכנסכם לבית תעברו בשביל העצים הוותיקים המשתלבים עם פרחי הבושמת והרקפות שבגינת בית האבן העתיק והיפיפה, ויוצרים בסביבתו פינות מבודדות. פנים הבית יעטוף אתכם באווירה אינטימית עם קרירות אבן נעימה בימות הקיץ, וחמימות רומנטית של אח בוערת בימות החורף. 

 

חשוב לציין בעת ההזמנה: הגעתי דרך אתר מסע אחר!

 
 
 
התפריט של המסעדה הוא חלבי – צמחוני, מבוסס על מאכלים כפריים שהיו נהוגים על שולחנם של ראשוני האיכרים במטולה. 

מבין המנות תוכלו למצוא ארוחות דגים, ארוחות גבינה ויין, מרק איכרים וסלטים המוגשים עם לחמים עבים כפריים או לחמניות מאפה בית. החלב של הקפה ההפוך הוא מחליבת הבוקר (מתי לאחרונה שתיתם קפה עם קרום אמיתי?), והעוגות- מאפה בית.

 
 
 
האירוח הנדיב והנעים של מרים וחיים, הנוף עוצר הנשימה, שמורת נחל עיון שמחליפה את צבעיה לפי עונות השנה ונמצאת דקותיים הליכה מרעננת מהסוויטה, ומזג האויר שמטולה התברכה בו וצובע את המקום במראות פסטורלים – כל אלה הופכים את החופשה בבית שלום למרגיעה, מנתקת מציאות, רומנטית ומיוחדת. האורחים נשארים עם טעם של עוד.
 
 
   

למלון בוטיק בית שלום

תגובות פייסבוק