בית הארחה חיפה

אכסניית אנ"א חיפה נמצאת על רכס הכרמל בחלקו הצפון מערבי ומשקיפה אל הים. העיר חיפה שמארחת את האכסניה בשטחה מלאה פעילויות, מבנים הסטוריים, אירועי תרבות, מוקדי בילויים, הופעות, תחרויות ספורט ועוד.

בית הארחה חיפה

בית הארחה חיפה, טל' 0723384695

אכסניית אנ"א חיפה נמצאת על רכס הכרמל בחלקו הצפון מערבי ומשקיפה אל הים. העיר חיפה שמארחת את האכסניה בשטחה מלאה פעילויות, מבנים הסטוריים, אירועי תרבות, מוקדי בילויים, הופעות, תחרויות ספורט ועוד… אנ"א חיפה ממוקמת באופן מושלם ליציאה לסיורים בעיר ובאזור הצפון בכלל. האכסניה ממוקמת על צלע הר הכרמל עם נוף מדהים לחוף הכרמל והר הכרמל.
15 דקות הליכה מהטיילת החדשה בחוף כאמל, ו5 דקות הליכה ממרכז הקונגרסים, קניון עזריאלי חיפה וקיר יואב.

לפרטים נוספים והזמנות >>

שירותי אירוח:
חדרים:

באכסניית חיפה ישנם 3 מבני חדרים, 95 חדרים מאובזרים, ממוזגים, עם מקלחות ושירותים צמודים

מבנים:
ים (מבנה מרכזי)- ישנם 64 חדרים משפחתיים המשקיפים אל חוף הכרמל, מתוכם 2 חדרים נוחים לבעלי מוגבלויות עם גישה ישירה מהמעלית.
אלון- 16 חדרים המשקיפים אל הים.
כרמל- 15 חדרים עם נוף להר הכרמל.
באכסניה 6 כיתות ואולמות לימי עיון וכנסים מוסדיים ומשפחתיים, מגרש לפעילות ספורטיבית. חדר האוכל יכול להכיל עד כ 250 סועדים. ניתן להזמין ארוחות וכשרויות מיוחדות. האכסניה מציעה שירותים נלווים כגון: אינטרנט אלחוטי וציוד הגברה ומולטי מדיה ועוד.

מיקום ואתרי תיירות באזור:
האכסניה ממוקמת על צלע הר הכרמל עם נוף מדהים לחוף הכרמל והר הכרמל. 15 דקות הליכה מהטיילת החדשה בחוף כאמל, ו5 דקות הליכה ממרכז הקונגרסים, קניון עזריאלי חיפה וקיר יואב.

לפרטים נוספים והזמנות >>

תגובות פייסבוק

כתבות מהכרמל וחופו

נחשולים וחוף הכרמל – טיול של חורף
נחשולים וחוף הכרמל – טיול של חורף

טיול חורפי שמשלב מסלולים רגליים ביער, תצפיות יפהפיות על הים, ביקור בבית בד ובבוסתן אורגני, הליכה לאורך אחד החופים היפים בארץ ולילה בסגנון יווני על קו המים. וכדי ליהנות מכל אלה אפילו לא צריך להרחיק – הכל נמצא ...

מוזיאון המיניאטורות ביוקנעם: בורא עולמות זעירים
מוזיאון המיניאטורות ביוקנעם: בורא עולמות זעירים

בפארק הייטק לצד כביש 70 ביקנעם נמצא מקום מפתיע ולא צפוי - מוזיאון המיניאטורות "עולם קטן גדול". במוזיאון מוצגים דגמים של משה זמטר, שהמשיך ליצור מיניאטורות מחומרים טבעים עד גיל 97. שווה לעצור בדרך לטיול גלילי ולהתפעל מהעולמות ...

מבוא לנדודים 30: נדיבות הלב
מבוא לנדודים 30: נדיבות הלב

בקעת הנדיב זכתה פעמיים. פעם אחת בנדיבות לבו של האל שפיזר ביד רחבה שפע של מעיינות על קשת הגבעות של רמות מנשה שמקיפות אותה מצפון וממזרח. פעם שניה בנדיבות הלב של הברון בנימין אדמונד רוטשילד. מכאן אספו הרומאים ...