תפריט עמוד

בית במדבר

על שפת המדבר, מול נוף קסום מחכה לכם "בית במדבר" – קומפלקס יחידות אירוח ייחודי ומושקע הממוקם בקו הראשון למדבר ומבטיח חווית אירוח מדברית אורבנית ייחודית, הרבה שקט, קרבה לאטרקציות ו…שקיעות מדהימות.

בית במדבר

על שפת המדבר, מול נוף קסום מחכה לכם "בית במדבר" – קומפלקס יחידות אירוח ייחודי ומושקע, הממוקם בקו הראשון למדבר ומבטיח חווית אירוח מדברית אורבנית ייחודית, הרבה שקט, קרבה לאטרקציות ו…שקיעות מדהימות.
חמש יחידות נופש זוגיות יפהפיות מעוצבות בקווים נקיים ושקטים ומוקפדות עד הפרט הקטן ביותר.

העיצוב כולל אלמנטים טבעיים רבים – צבעי מדבר רכים עוטפים את החללים והתקרות הגבוהות, רצפות העץ המולבנות, רהיטי העץ בבניה עצמית, ריצוף האמבטיות הרומז לאדמת הלס המדברית ואוסף פרטי של חפצי חן ואומנות מקומית המעטרים את היחידות.

מכל פינה צריך רק להרים את הראש והמדבר שם – נוף קסום מבחוץ ואלמנטים טבעיים מדבריים מבית -משתלבים זה בזה ויעניקו לכם כפשוטו "בית במדבר".

הבית עטוף בגינה מדברית קטנה וקסומה שופעת צמחי מדבר, עצי פרי ותבלינים. בגינה תמצאו את ההוט טאב שלנו (HOT TUB), אגן עץ של מים חמים לטבילה, חדר טיפולים למי שיבחר להזמין טיפול אלטרנטיבי מהמגוון הרחב שמציע המקום וכמו כן פינות ישיבה והסבה על הקו הראשון למדבר.
 

חשוב לציין בעת ההזמנה: הגעתי דרך אתר מסע אחר!

 

תגובות פייסבוק

כתבות מהר הנגב

צימרים מומלצים בדרום
צימרים מומלצים בדרום

רוצים להתנתק מהכל? לא חייבים לקנות כרטיס טיסה, אפשר פשוט לנסוע לדרום. את מרחבי המדבר הפתוחים, הרוגע והשלווה, השקיעות המהפנטות ושמי הלילה המנוקדים באינספור כוכבים לא תמצאו בשום מקום אחר. הוסיפו לזה את הצימרים המצוינים בדרום ותקבלו מתכון ...

מצפה רמון והמכתש: מסלולי טיול משפחתיים
מצפה רמון והמכתש: מסלולי טיול משפחתיים

הצעה לשלושה מסלולי טיול המתאימים למשפחות בנופים המהפנטים של מכתש רמון. אם תגיעו בסוף החורף, בנוסף לנופי המדבר הייחודיים תוכלו ליהנות גם משפע של מים ופריחה יפה. ואחרי יום טיולים חווייתי, אין כמו לילה במקום נעים ונוח, הממוקם ...

הר הנגב: כוכבים נופלים במדבר
הר הנגב: כוכבים נופלים במדבר

אוגוסט בנגב? הכי כן! הלילות קרירים ויבשים, בשמיים החשוכים נוצצים אינספור כוכבים ומטר המטאורים ("כוכבים נופלים") מרגש בכל פעם מחדש. יצאנו למדבר להכיר כמה מקומות חדשים ולחזור למקומות אהובים