תפריט עמוד

בינהרים

ב"בינהרים", המלון הביתי של ברכה ויואב, נשמח לארח את אוהבי ארץ – ישראל של פעם יחד עם נוחיות של היום. חיבה מיוחדת יש לנו לכל המבקשים לעצור לרגע מהמולת היומיום. אלו ימצאו כאן שקט, את יער הגלבוע ואת נוף העמק בכדי למלא מחדש את המצברים

בינהרים
 
 
"בינהרים" שוכן לו במרכזו של אזור עשיר במקורות מים ובמיקום
נוח להגעה מאזור המרכז. אפשר למצוא גישה נוחה לפארק 
הלאומי "מעיין – חרוד" ובמרחק של כעשר דקות נסיעה מפארק 
"גן – השלושה"  (הסחנה). לאוהבי ההיסטוריה מרחק של כעשר 
דקות לכל כיוון יביא אתכם לעתיקות בית שאן או לעתיקות מגידו, למבצר הצלבני כוכב הרוחות, או לשוק של נצרת. בסביבתנו הקרובה יש עוד עשרות אתרים נוספים, מסלולי טיול ברכב, ברגל, באופניים, ברחיפה וברכיבה.
 
 
אין צורך לעבור את מבחן המים ואנחנו ערוכים לארח במלון "בינהרים" את אוהבי ארץ – ישראל של פעם יחד עם נוחיות של היום. "בינהרים" הוקם בכדי לארח את חובבי הטיולים והדרכים ביום, האוהבים במידה שווה את נוחיות הלילה.

חיבה מיוחדת יש לנו לכל המבקשים לעצור לרגע מהמולת היומיום. אלו ימצאו כאן שקט, את יער הגלבוע ואת נוף העמק בכדי למלא מחדש את המצברים.

היו כולכם ברוכים בבואכם.

לגולשי מסע אחר – 25% הנחה על הלילה השני!

 
 
   
"אמנת המקום"

1. אנו, בני המשפחה, פותחים את ביתנו לאורחים המבקשים לעצור לרגע מהמולת היומיום, בשמחה, מתוך רצון לשתף באוירת המקום ובאורח החיים שבחרנו בו. כל בני הבית שותפים לחוויה והאורחים מוזמנים להעזר בנו במקרה של תקלה או שאלה.

2. אנו, בני המשפחה, גרים בדיוק באותו הבית בו אנחנו מארחים אתכם ומנהלים אורח חיים הבנוי לאפשר לאורחינו למצוא פינה של שקט ורוגע המוקף בנופי עמק והר.

3. אנו, בני המשפחה, צמחונים מבחירה חופשית ולכן לאורחינו מוגשות ארוחות שאין בהם בשר על כל סוגיו, דגים, פירות ים או כל מיני מזונות שידעו פעם לזוז לבד.

4. איננו מחזיקים בביתנו מכשירי טלוויזיה ואורחינו מוזמנים להנות מאווירת השקט כמו של פעם, עם ספר, בשיחת רעים בחדר האוכל או בחצר הבית, או סתם בטיול רגלי ביער שליד. בהתאם לבקשת האורחים ניתן להקרין בקולנוע הביתי שלנו סרט לצפייה בחברותא עם ספל משקה חם או קר.

 
 

תגובות פייסבוק

כתבות מהגליל התחתון

נצרת וציפורי – טיול גלילי רב קסם
נצרת וציפורי – טיול גלילי רב קסם

נצרת מספקת למטיילים בה אינספור חוויות, מפגשים מרתקים, טעמים נהדרים ומקומות לינה ייחודיים. ואחרי הטיול העירוני, אפשר לקפוץ למושב ציפורי הסמוך, ולהירגע עם יין מיקב בוטיק, שמני זית איכותיים מבית בד אורגני או טיול סוסים על גבעות ירוקות. ...

יקב תבור: נרים כוסית
יקב תבור: נרים כוסית

אם התנשמת שעל בקבוקי היין של יקב תבור שבתה את לבכם, חכו עד שתטעמו את היינות. יקב תבור מייצר יינות איכותיים, מענבים שגדלו בכרם אורגני גלילי, מושלמים לא רק לאירועים מיוחדים אלא גם לשתייה יום יומית עם חברים. ...

מסלולי טיול בגליל התחתון
מסלולי טיול בגליל התחתון

בין אם אתם מחפשים טיול פריחה משפחתי, מסלול אופניים מאתגר ועתיר נופים או הליכה לאורך ערוץ נחל שופע מים, לגליל התחתון יש מה להציע לכם. שלושה מסלולי טיול נפלאים בגליל התחתון – למשפחות, לרוכבי אופניים ולאוהבי הליכה