תפריט עמוד

בבית של רפא

"בבית של רפא" היא מסעדה קטנה ונעימה, אינטימית ויפהפייה. כל מנה המוגשת לשולחן היא תאווה לעיניים, ועוד יותר – חגיגה אמיתית לחיך

בבית של רפא

בבית של רפא
מסעדת "בבית של רפא", ראש פינה

באיזור העתיק והקסום שבלב המושבה ראש פינה, בתוך בית אבן עתיק בן למעלה ממאה המשקיף אל נופי הגולן ואל ראש פינה עצמה, תמצאו את "בבית של רפא" – מסעדה ארגנטינאית ייחודית ואיכותית בה מאכלי קדירה מופלאים, ויצירות קולינאריות מרתקות אחרות.

"בבית של רפא" היא מסעדה קטנה ונעימה, אינטימית ויפהפייה. כל מנה המוגשת לשולחן היא תאווה לעיניים, ועוד יותר – חגיגה אמיתית לחיך. התפריט עשיר, ורק מקריאה בו מתעוררים מיד כל החושים. מסעדת "בבית של רפא" מצליחה לשמור על מחירים הוגנים וסבירים, אף שמדובר בבישול אנין טעם ואיכותי מאין כמוהו.

בתפריט מסעדת "בבית של רפא" תמצאו מאכלי קדירה מגוונים, כמו למשל: אסדו, כבש, עגל, אוסו-בוקו וקדירה צמחונית; סטייקים מיושנים במבחר רטבים על בסיס יין ושמנת, העשויים במחבת ארגנטינאית ייחודית; מאכלי עוף ודגים בעשבי תיבול ועוד ועוד.

את הארוחה הנהדרת ב"בבית של רפא" תוכלו לקנח באחד מאותם קינוחים מצוינים שבהם מתברכת המסעדה, ואחר כך לשבת בשלווה, שבעים ומדושני עונג, להתבונן בתפאורה היפה שעוטפת אתכם מסביב ולתכנן כיצד תשובו במהרה אל מסעדת "בבית של רפא"…

שעות פעילות: בימים ראשון עד שבת
שעות פתיחה 12:30 – 23:00
ארוחות עיסקיות  : ראשון עד שישי 

תפריטים מיוחדים לקבוצות

תגובות פייסבוק