אירוח גבולות

מתחם אירוח גבולות

קיבוץ גבולות שבחבל הבשור מציע אפשרויות לינה נעימות ובמחירים נוחים ליחידים, למשפחות ולקבוצות. ראשיתו של הקיבוץ ב"מצפה גבולות", הראשון משלושת המצפים בנגב, שהוקם ב-12 במאי 1943. לאחר מלחמת העצמאות הוזז היישוב למקומו הנוכחי, במרחק של כקילומטר וחצי צפונית-מזרחית למצפה גבולות.

אירוח גבולות

אירוח גבולות טל'  0723923641

להגדלה ודפדוף לחצו על התמונות

 

 

קיבוץ גבולות: אפשרויות הלינה השונות

חדרי אירוח קיבוציים: בקיבוץ ישנם 26 חדרי אירוח צמודי קרקע המתאימים למשפחות, זוגות ובודדים. החדרים מתאימים לאירוח של עד חמש נפשות. חדרי האירוח כוללים פינת קפה, מטבחון עם מיקרוגל, טלויזיה ומיני מקרר.

בסביבת החדרים ישנו כל מה שמשפחה מטיילת זקוקה לו – מדשאות רחבות, גן שעשועים ומתקני כושר, ערסלים ונדנדות, מנגלים ועוד. האורחים יכולים ליהנות ממתקני הקיבוץ – בריכת שחיה, מרכולית ופאב מקומי. חדר האוכל מציע ארוחות בוקר בכל יום, ארוחות צהריים בימים ראשון-שישי וארוחות ערב בימי שישי. אפשר בהזמנה מראש ליהנות גם ארוחות נוספות. הארוחות כשרות.

מתחם בית מקסיקו: המתחם מיועד לאירוח קבוצות, או כמה משפחות שמטיילות יחד. הוא מעוצב בסגנון מקסיקני ויש בו שני בתי אירוח – אחד כולל עשרה חדרים והשני כולל שבעה חדרים. כל חדר מיועד לאירוח ארבעה בני אדם. לכל חדר יש שירותים ומקלחת צמודים. בכל בית יש מטבח משותף מאובזר.


פעילויות ואטרקציות

לינה בקיבוץ גבולות מאפשרת לצאת לטיולים יפים באזור הנגב המערבי. הנה כמה מקומות שכדאי לבקר בהם:

מצפה גבולות: אפשר בהזמנה מראש לקיים פעילויות שונות במצפה גבולות – ערב חלוצים בטעם של פעם, הפעלה מיוחדת לילדים – בייה בלבני בוץ ואפייה במאפיה, משחק תיבת אוצר ועוד.

שמורת נחל הבשור: השמורה  נושקת לאפיק נחל הבשור. מעל האפיק עוברים שני גשרים – גשר החבלים התלוי וגשר צינורות; פסיפס מעון

פסיפס מעון: רצפת בית הכנסת העתיק נמצאת בין קיבוץ ניר עוז לקיבוץ נירים. במקום נמצא ה"בית הלבן" – גלרית אמנות וגן פסלים.

פארק אשכול: הפארק מציע מדשאות רחבות, בריכות שכשוך ועוד. ב-10-9 באוגוסט עתיד להתקיים במקום פסטיבל כדורים פורחים.

כמו כן ישנן באזור יוזמות תיירותיות מקומיות ומיוחדות כמו סיורים חקלאיים ב"שביל הסלט", וחוות היענים "אל היען".

 

 

תגובות פייסבוק

כתבות מנגב צפוני ומערבי

דרום אדום: הכלניות חוזרות לצפון הנגב
דרום אדום: הכלניות חוזרות לצפון הנגב

פסטיבל דרום אדום, שחוגג את פריחת הכלניות המרהיבה בצפון הנגב, מהווה הזדמנות מצוינת להגיע לאזור המקסים הזה וליהנות מחוויות קולינריות, אטרקציות משפחתיות ואתרים היסטוריים שנמצאים כאן כל השנה, לצד פעילויות ואירועים מיוחדים המתקיימים במהלך הפסטיבל

עדויות לישוב יהודי בנגב מסוף בית שני
עדויות לישוב יהודי בנגב מסוף בית שני

שרידים של מגדל תצפית, מתקני אפייה, מחילות מסתור ונר נדיר שעליו ציור של מנורה בעלת תשעה קנים התגלו בעת חפירות ארכאולוגיות סמוך לכניסה הצפונית לבאר שבע. עדויות אלו מראות על התיישבות יהודית בבאר שבע בסוף תקופת בית שני, ...

שמורת חולות משאבים בסכנה
שמורת חולות משאבים בסכנה

שמורות חולות משאבים שבנגב נמצאת בסכנה עקב תכניות להפקיע 400 דונם משטחה לצורך הקמת אזור תעשייה. אם התכנית תצא לפועל, לא רק הנופים הבתוליים ייפגעו, גם מגוון בעלי החיים והצמחים שבשמורה יימצאו בסכנה. הצטרפו למסע אחר אונליין למאבק