תפריט עמוד

קניית מט"ח – הדרך הקלה והמהירה

עברו הימים שבהם היה צריך לעמוד בתור בבנק או בדואר כדי לקנות מט"ח לפני נסיעה לחו"ל ואז לגלות שאין אפשרות לקנות את המטבע שאותו אתם צריכים. היום אפשר להזמין מט"ח באינטרנט ולאסוף את הכסף בנתב"ג, בדרך לטיסה

כמה חיכיתם לרגע הזה! הטיול הגדול במזרח אסיה, חופשה עירונית באירופה, מסע שופינג בניו יורק או מנוחה מושלמת על ערסל בחוף טרופי, שייק פירות ביד אחת ובשנייה הספר שכבר חודשים אתם מתכוונים לקרוא ואף פעם לא מגיעים לזה. לא חשוב לאן אתם טסים או איזה סוג חופשה תכננתם, העובדה הבסיסית זהה: אתם מוכנים לצאת לדרך.

למרבה המזל, היום אפשר לעשות כמעט הכל באינטרנט, בלי לעזוב את הבית: להזמין כרטיס טיסה וחדר במלון, לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, אם רק אפשר היה לארוז מזוודה דרך האינטרנט הייתם מסודרים…

להזמנת מט"ח באתר או באפליקציה –
שיחכה בשדה התעופה >

אבל רגע, לא שכחתם משהו? מה עם מט"ח? אז נכון שאפשר לעמוד בתור אינסופי בדואר או בבנק, למשוך דולרים או אירו בכספומט (ניסיתם בזמן האחרון למצוא כספומט שגם מוציא מטבע זר? לא בדיוק משימה קלילה) או להחליף כסף לפני הטיסה בשדה התעופה. אבל למה להקשות על החיים, כשגם בתחום הזה היום אפשר לפתור את העניין במהירות ובקלות באינטרנט. שירות מט"ח בטרמינל של בנק הפועלים מאפשר ללקוחות כל הבנקים לחסוך זמן יקר, להזמין מטבע חוץ בדיגיטל ולאסוף אותו בנתב"ג, בדרך לטיסה.

היתרונות של השירות רבים:

  • הזמנה קלה ומיידית, שאפשר לעשות מכל מקום, אפילו מהספה בבית.
  • אפשר לבחור מתוך מגוון של 30 מטבעות – ממטבעות נפוצים כמו דולר, אירו או לירה שטרלינג ועד מטבעות שהרבה יותר קשה למצוא בישראל כמו דולר טייוואני, וון קוריאני או דולר ניו זילנדי. אתם אפילו יכולים לבחור באיזה שטרות תרצו לקבל את הכסף – גדולים או קטנים. כל מי שניסה לפרוט שטר של 1000 קורונה צ'כית כדי לשלם על חטיף אנרגיה כשנוחתים ביעד יודע כמה טוב שיש שטר קטן זמין.

אחרי שבחרתם את המטבע והכמות הדרושה לכם, אתם ממלאים כמה פרטים בסיסיים ו… זהו. כל שנשאר זה לאסוף את המט"ח באחד מחמישה דלפקי בנק הפועלים בטרמינל 3 או 1, הפתוחים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. התשלום עבור המט"ח נעשה בכרטיס אשראי (ללקוחות כל הבנקים) או ישירות מהחשבון (רק ללקוחות בנק הפועלים).

עכשיו אתם באמת מוכנים לעלות לטיסה, ואת הזמן שחסכתם על תורים והתרוצצויות תוכלו "לבזבז" בדיוטי פרי או לשבת בנחת על כוס קפה ולחשוב כמה כיף יהיה בחו"ל.

נכתב עבור בנק הפועלים
לתגובות, תוספות ותיקונים
להוספת תגובה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.