תפריט עמוד

תחרות צילום סביב 25 שנה של תיירות בישראל

תחרות צילום סביב 25 שנה של תיירות בישראל

תחרות צילום בנושא תיירות בישראל תתקיים לראשונה בתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM, שחוגגת השנה 25 שנה לקיומה. הצילומים היפים ביותר יוצגו במהלך תערוכת התיירות והזוכה יקבל כרטיס טיסה ליעד באירופה

IMTM, תערוכת התיירות הבינלאומית הגדולה במזרח בתיכון מארחת בכל שנה, מזה 25 שנה, משלחות, אנשי עסקים, שגרירים וחברות מענף התיירות. השנה, בפעם הראשונה התערוכה מארגנת תחרות צילומים של אתרי התיירות המועדפים על המטייל הישראלי, ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב ובסיומה יזכה הצילום המנצח את הצלם בכרטיס טיסה ליעד באירופה, מתנת ישראייר.

התחרות מתקיימת לרגל השנה ה- 25 של התערוכה ומזמינה את המטיילים לשלוח תמונות של אתרים, מלונות ומסעדות שונות בישראל  עם הסיפורים מאחוריהם. צוות השופטים, שיורכב מאנשי תקשורת מאתר Ynet ומידיעות אחרונות, יבחן את התמונות על בסיס איכות הצילום, יופיו והסיפור המלווה אותו. הצילומים הטובים ביותר יוצגו בתערוכה שתערך בביתן 2 בגני התערוכה בתל אביב בתאריכים 13-12 בפברואר 2019, וכך אפשר יהיה ליהנות מאוסף מרשים של טיולים ותמונות לאורך 25 שנה מנקודת מבטו של המטייל בארץ. ניתן להירשם לתחרות באתר התערוכה (בלשונית תכנית, כנסים ואירועים) או בלחיצה פה לעמוד התחרות.

IMTM הוא האירוע השנתי והוותיק של ענף התיירות בישראל ונערך על ידי חברת "ארטרא" בע"מ וחברת Israel Travel News, בשיתוף משרד התיירות ומתקיים בחסות התאחדות המלונות בישראל, לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל, העמותה לתיירות ת"א-יפו, חברת אל על והתאחדות סוכני הנסיעות בישראל. יריד התיירות מיועד לעוסקים בענפי התיירות השונים – תיירות פנים, תיירות נכנסת וכן מדינות וגורמי תיירות מחו"ל. בתערוכה משתתפים דרך קבע מגוון רחב של מציגים ישראלים: עמותת  תיירות מכל רחבי הארץ, חברות תעופה, מלונות, חברות להשכרת רכב, חברות ספנות, ספקי שירותים ואטרקציות מסוגים שונים בתחום התיירות. התערוכה כוללת מפגשים וכנסים מקצועיים נלווים ותכנית לסוכנים מוזמנים, במסגרתה מגיעים ליריד מאות מקבלי החלטות מרחבי העולם המשווקים את ישראל כיעד תיירותי.

בתמונה הפותחת: מציגים ומבקרים בתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM המתקיימת כל שנה בתל אביב

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *