תפריט עמוד

תאילנד נפתחת מחדש: תאפשר כניסת תיירים לכל המדינה ללא בידוד

לשכת התיירות של תאילנד בישראל שמחה להודיע כי תאילנד חוזרת ופותחת את המדינה לכניסת תיירים ללא בידוד. החל ב-1 בפברואר יוכלו תיירים מחוסנים להגיש בקשה לאישור כניסה למדינה, ולאחר קבלתו להיכנס לתאילנד ולטייל בה באופן חופשי – וזאת לאחר בידוד קצר בבית המלון, רק עד לקבלת תוצאות בדיקת הקורונה שתבוצע לאחר הנחיתה.

23.1.22

לשכת התיירות של תאילנד בישראל שמחה להודיע כי תאילנד חוזרת ופותחת את המדינה לכניסת תיירים ללא בידוד.

החל ב-1 בפברואר יוכלו תיירים מחוסנים להגיש בקשה לאישור כניסה למדינה, ולאחר קבלתו להיכנס לתאילנד ולטייל בה באופן חופשי – וזאת לאחר בידוד קצר בבית המלון, רק עד לקבלת תוצאות בדיקת הקורונה שתבוצע לאחר הנחיתה.
מתווה הכניסה ללא בידוד, המכונה Test & Go הושעה זמנית לפני כחודש בעקבות גל האומיקרון, וכעת יוחזר לתוקפו ללא הגבלת זמן, ויאפשר לישראלים לטייל ולנפוש בתאילנד כבעבר. הכניסה לתאילנד תאושר למחוסנים בשתי מנות לפחות, מחלימים שחוסנו במנה אחת לפחות, וילדים לא מחוסנים עד גיל 18 אם הם מלווים על ידי הוריהם המחוסנים.

בטרם הנסיעה לתאילנד יש להגיש באמצעות האינטרנט בקשה לאשרת כניסה ("Thailand Pass"), הכוללת שליחת תעודת מתחסן (או אישור החלמה והתחסנות), וכן הזמנה ל"חבילת טסט-אנד-גו" הכוללת לילה ראשון בבית מלון, הסעה אליו משדה התעופה ובדיקת קורונה. בנוסף יש לצרף שובר לשהות במלון ובדיקת קורונה ביום החמישי לשהייה – בכל מיקום במדינה, וכן ביטוח נסיעות המכסה הוצאות במקרה של הדבקות בקורונה. לפני העלייה למטוס יש להציג תוצאת בדיקתPCR  שנעשתה בישראל 72 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 6 פטורים מדרישה זו ולאחר הנחיתה תיערך להם בדיקת רוק בלבד.

יש להדגיש כי את הלילה הראשון במדינה חייבים לבלות ביעד הנחיתה בלבד. עבור ישראלים המשמעות היא, כמעט תמיד, שהות של לילה בבירה בנגקוק או באי פוקט (אם מגיעים אליו ישירות מישראל). ניתן להזמין בקלות חבילות טסט-אנד-גו בבתי מלון רבים בשני יעדים אלה, או להיעזר שסוכני נסיעות המציעים שירות של טיפול באשרת הכניסה.

המעוניינים להיכנס לתאילנד לפני הפתיחה הצפויה בפברואר, או כאלה המעוניינים להישאר ממילא רק ביעד נופש אחד במדינה, יוכלו לעשות זאת במסגרת תוכנית "ארגז החול" (Sandbox) הקיימת כיום: בתוכנית זו ניתן להגיע ישירות למחוז נבחר, ולהישאר רק בו במשך 7 הלילות הראשונים לשהייה. בין המחוזות שניתן לבחור מהם: פוקט, קראבי, סוראת תאני (האיים קו-סאמוי, קו-פאנגן וקו-טאו), פאנג נגה, והחל מה-1 בפברואר: איזור פאטאיה ואיזור האי קו צ'אנג.

דב קלמן, נציג לשכת התיירות של תאילנד בישראל, אמר היום כי "פתיחתה מחדש של תאילנד לתיירות משמחת מאד, ותאפשר לישראלים רבים לנפוש בכל רחבי המדינה שכה אהובה עליהם, כבר עתה, בשיא עונת התיירות, וכן באביב ובקיץ המתקרבים. האזורים שהיו סגורים לתיירות במשך תקופה ארוכה מזמינים את התיירים לחוות תאילנד כפי שלא חוו מעולם – עם אוצרות טבע שהתעצמו ופרחו בשנתיים האחרונות, מארחים הכמהים לחזרת התיירים, ומחירי מבצע מדהימים בטיסות, בבתי המלון ובאטרקציות השונות".

הפרטים המלאים על תהליך בקשת האשרה, הכניסה והשהייה בתאילנד, באתר משרד התיירות של תאילנד:   https://www.tatnews.org

הגשת בקשה לאשרת הכניסה לתאילנד: באתר זה https://tp.consular.go.th

לתגובות, תוספות ותיקונים
להוספת תגובה

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.