תפריט עמוד

תאילנד נפתחה לתיירים – ללא בידוד וללא מגבלות תנועה

לשכת התיירות של תאילנד בישראל הודיעה כי תאילנד נפתחה לתיירות נכנסת ללא צורך בבידוד וללא מגבלות תנועה. מעתה יוכלו תיירים מחוסנים (וגם מחלימים בתנאים מסוימים) להיכנס למדינה, ולאחר המתנה קצרה במלון לתוצאות בדיקת קורונה – לשהות ולטייל בכולה באופן חופשי

פורסם 2.11.21

לשכת התיירות של תאילנד בישראל הודיעה כי תאילנד נפתחה אתמול (1.11.21) לתיירות נכנסת ללא צורך בבידוד וללא מגבלות תנועה. מעתה יוכלו תיירים מחוסנים (וגם מחלימים בתנאים מסוימים) להיכנס למדינה, ולאחר המתנה קצרה במלון לתוצאות בדיקת קורונה – לשהות ולטייל בכולה באופן חופשי.

לתאילנד מורשים להיכנס תיירים מישראל ומעוד 62 מדינות בעולם, המחוסנים בשתי מנות חיסון, מחלימים שחוסנו במנה אחת אם החלימו מקורונה במהלך שלושת החודשים האחרונים, וילדים עד גיל 12. אין משמעות לקבלת מנת חיסון שלישית לעניין זה.

כדי להיכנס למדינה יש למלא באינטרנט בקשה לאישור מסוג Thailand Pass, שכדי לקבלו יש צורך בארבעה מסמכים: צילום דרכון, תעודת התחסנות בשני חיסונים (או תעודת מחלים לפי התנאים שפורטו, ביטוח נסיעות המכסה אשפוז הקשור לקורונה, וכן הזמנה של לילה ראשון במלון מורשה מסוג +Sha או AQ הכוללת חבילת "Test and Go".

כבר עתה ניתן למצוא ברשת בתי מלון רבים בתאילנד המציעים את החבילה, הכוללת לילה ראשון במלון, הסעה למלון, בדיקת PCR וערכה נוספת לבדיקה עצמית ביום השישי לשהייה בתאילנד – במחירים המתחילים בכ-500 שקלים. כדי להקל על הנוסעים, פרסמו מספר סוכני נסיעות ישראלים כי הם מציעים שירות של הגשת בקשת אישור הכניסה.

נציין כי כדי להיכנס לתאילנד יש לשהות באחת מ-63 המדינות המותרות במהלך 21 הימים שלפני הנסיעה. טיסה לתאילנד דרך מדינה שאינה ברשימה (קונקשן) מבלי שיוצאים משדה התעופה ומבלי שעוברים ביקורת דרכונים – מותרת.

ישראל – במקום השני בעולם בתיירות לתאילנד

דב קלמן, נציג לשכת התיירות של תאילנד בישראל, אמר היום כי "מאז פתיחת התיירות לתאילנד בחודש יולי השנה הגיעה ישראל למקום השני במספר כניסות התיירים למדינה, כאשר היא עוקפת את כל מדינות העולם, גדולות כקטנות, מלבד ארצות הברית.

בכל רחבי תאילנד מצפים המקומיים לחזרת התיירים הישראלים בהתרגשות רבה. בבנגקוק, קו סאמוי, קופנגן וצ'נג מאי, נפתחים כל שירותי התיירות בקצב גבוה, ובתי המלון יוצאים במבצעים חסרי תקדים של הנחות בשיעור של עד 70%. גם התחרות בתחום הטיסות לתאילנד גרמה למחירי הטיסות למדינה לרדת, וניתן למצוא מחירים אטרקטיביים גם בטיסות הישירות והמבוקשות של חברת "אל על" לבנגקוק ולאי פוקט.

עונת התיירות של תאילנד מתחילה ממש כעת. כאשר אצלנו חורף, בתאילנד מזג האוויר חמים ושטוף שמש, והחודשים הקרובים הם הזדמנות לחוות את תאילנד בעת פתיחתה מחדש – בקלות ובמחירים שלא נראו בעבר.

בתמונה למעלה: נציג לשכת תיירות של תאילנד ישראל, דב קלמן, עם שר התיירות והספורט של תאילנד ומושל תאילנד, בכנס World Travel Market בלונדון אתמול, בו הוכרזה ישראל כמדינה שהגיעה למקום השני בתיירות הנכנסת לתאילנד מאז פתיחתה ביולי השנה

פרטים מלאים ומעודכנים: באתר הרשמי של משרד התיירות של תאילנד https://www.tatnews.org

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.