תפריט עמוד

שיא במספר התיירים המגיעים לישראל

שיא במספר התיירים המגיעים לישראל

עלייה של 34 אחוזים במספר התיירים שהגיעו לישראל במחצית הראשונה של השנה לעומת התקופה המקבילה אשתקד. גם שביעות הרצון של התיירים גבוהה יותר מאשר בעבר

חודש יולי ממשיך לשבור שיאים: 281,000 תיירים הגיעו לישראל במהלך החודש, גידול של 11 אחוזים לעומת יולי בשנה שעברה. מתחילת השנה ביקרו בארץ 1.9 מיליון תיירים, גידול של 34 אחוזים לעומת התקופה המקבילה אשתקד ו-10 אחוז יותר מהתקופה המקבילה ב-2008, שנה שעד כה אחזה בשיא התיירות הנכנסת. 1.6 מיליון תיירים שהו בישראל לפחות לילה אחד, כשהשהות הממוצעת עומדת על עשרה לילות. והיכן ביקרו התיירים? 74 אחוזים בירושלים, 55 אחוזים בתל אביב, 45 אחוזים בים המלח ורק 17 אחוזים באילת.

מלבד העלייה במספר התיירים, גם שביעות הרצון שלהם מהשהות בארץ נמצאת במגמת עלייה לעומת שנים קודמות. בסקר שערכה חברת גיאוקרטוגרפיה, בהזמנת משרד התיירות, התבקשו 25,000 תיירים לדרג את שביעות רצונם בתחומים שונים. את הציון הגבוה ביותר – 4.6 מתוך 5 – קיבלו האתרים הארכיאולוגיים, מדריכים מקומיים קיבלו ציון של 4.5, החופים קיבלו 4.3 והמסעדות 4.1. גם היחס שלנו לתיירים משתפר, כך מסתבר, שכן התיירים דירגו את היחס שקיבלו מהציבור הישראלי 4.3, וזאת לעומת 3.9 בשנת 2008. כל הציונים בסקר, שמתייחס לשנת 2009, גבוהים מאלו שניתנו לשירותים זהים בשנת 2008.


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *