תפריט עמוד

שדה התעופה הטוב בעולם: אינצ'יון בקוריאה הדרומית

שדה התעופה הטוב בעולם: אינצ'יון בקוריאה הדרומית

דירוג של מועצת שדות התעופה הבינלאומית ממקם את אינצ'יון, שדה התעופה הבינלאומי שליד סאול, כטוב בעולם; נתב"ג נבחר לשדה הטוב ביותר במזרח התיכון ועקף שדות תעופה בנסיכויות המפרץ

מועצת שדות התעופה הבינלאומית (ACI) הממוקמת בג'נבה פרסמה דירוג לשנת 2009 של שדות תעופה ברחבי העולם. כל חמשת המקומות הראשונים ברשימת שדות התעופה הטובים בעולם שייכים לדרום-מזרח אסיה: אינצ'יון בקוריאה הדרומית, צ'אנגי בסינגפור, שדה התעופה של הונג קונג, שדה התעופה הבינלאומי בבייג'ין ושדה התעופה היידראבאד בדרום הודו. ויש גם נחת מקומית: נתב"ג נבחר כשדה התעופה הטוב ביותר במזרח התיכון. 

הדירוג של ACI נבנה בעקבות שאלוני שביעות רצון שמילאו נוסעים בשדות תעופה בינלאומיים, ובהם התבקשו לדרג מרכיבים שונים כגון תחזוקה וניקיון, יעילות ונימוס של אנשי השירות, תחושת ביטחון, איכות טרקליני העסקים, רמת החנויות ועוד. מהתוצאות הורכבו כמה סוגי דירוגים, בין השאר – שדות התעופה הטובים בעולם, שדות התעופה הטובים על פי אזורים גיאוגרפיים ושדות תעופה שהראו את השיפור הגדול ביותר במהלך השנה.

בדירוג על פי אזורים גיאוגרפיים נתב"ג עקף את שדות התעופה המפוארים שבאזור המפרץ הפרסי וכבש את המקום הראשון במזרח התיכון. בין המנצחים האחרים על פי חלוקה גיאוגרפית: שדה התעופה של איסלנד הגיע לראש הרשימה באירופה, שדה התעופה של קנקון במקסיקו הגיע למקום הראשון באמריקה הלטינית ושדה התעופה של העיר אוסטין בטקסס הגיע למקום הראשון בצפון אמריקה. שדה התעופה הבינלאומי של קהיר זכה במקום הראשון בקטגוריית השדה שהראה את השיפור המשמעותי ביותר במזרח התיכון.

למרות שהשנה החולפת היתה קשה לתיירות ורוב שדות התעופה חוו ירידה בהכנסות, אנג'לה גיטנס, המנכ"לית של ACI, ציינה לטובה את המאמצים הרבים שהושקעו לשיפור ושדרוג התנאים בשדות תעופה רבים ברחבי העולם.

מרגישים מתוחים לפני הטיסה? הנה כמה שדות תעופה שבהם תוכלו לקבל עיסויים ושאר פינוקי ספא:

ספא בשדה התעופה: להתפנק לפני הטיסה
ספא בשדה התעופה: להתפנק לפני הטיסה
המתנה ארוכה לטיסה עלולה להיות מתישה ומעצבנת, וכשעולים סוף סוף למטוס מחכות לכם עוד כמה שעות טובות של ישיבה דחוסה. אבל יש פתרון – מכוני ספא בשדות תעופה

  

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 1

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *