תפריט עמוד

שגריר קוריאה בישראל: קורא לישראלים להגיע

שגריר קוריאה בישראל: קורא לישראלים להגיע

בראיון מיוחד למסע אחר אונליין, שגריר קוריאה בישראל קורא לישראלים לבוא להכיר את התרבות וההיסטוריה של ארצו. והבשורה לצעירים: בעתיד תרמילאים מישראל יורשו לעבוד בקוריאה

"אנחנו רוצים שיכירו אותנו לא רק דרך הטלפונים הניידים או המכוניות שאנחנו יוצרים, אלא גם בזכות התרבות, הנופים, הקולנוע, המוזיקה וההיסטוריה שלנו", כך אחר למסע אחר אונליין שגריר קוריאה בישראל, קים איל סו, בראיון שנערך ביריד התיירות הבינלאומי IMTM שנערך בתל אביב. לביתן של קוריאה ביריד הגיעה משלחת מיוחדת של בכירים ברשות התיירות של קוריאה במטרה לחזק את קשרי התיירות בין ארצם לישראל. עוד ביקש השגריר לציין כי ארצו היא השנייה בעולם, אחרי ניו זילנד, שתתיר לצעירים מישראל לעבוד במהלך טיול התרמילאים שאחרי הצבא. ההסכם, שאושר בקריאה ראשונה, יתיר בכל שנה ל-200 צעירים מישראל לעבוד במשך שנה בקוריאה, ובדרך זו להכיר טוב יותר את המדינה המרתקת.


שגריר קוריאה בישראל, קים איל סו

השנה מציינות קוריאה הדרומית וישראל 25 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים ביניהן. שתי המדינות נוסדו באותה שנה ועל אף המרחק, יש ביניהן הרבה מהמשותף. שגריר קוריאה בישראל מספר כי קוריאנים רבים מזדהים עם ההיסטוריה של עם ישראל, וכי העובדה שהם חולקים גבול עם מדינה עוינת מעניקה אף היא תחושה של שותפות גורל. את הקשר המיוחד לישראל מתרגמים הקוריאנים בביקורים בישראל. למעשה, מספר התיירים מקוריאה לישראל הוא הגדול ביותר מבין מדינות אסיה – קרוב ל-50 אלף תיירים הגיעו לישראל מקוריאה בשנה החולפת, רבים מהם צליינים שבאים למקומות הקדושים לנצרות. מספר הישראלים המגיעים לקוריאה קטן בהרבה – השגריר קים איל סו אומר שכ-10,000 ישראלים מבקרים בכל שנה בקוריאה, חלקם אנשי עסקים, אחרים מגיעים למטרות תיירות. הוא חזר והדגיש כי לקוריאה יש הרבה מה להציע מבחינה תרבותית ואמנותית, וכי ארצו תשמח לקבל את פניהם של תיירים, כולל תרמילאים, מישראל.

בשנים האחרונות יותר ויותר תיירים מהמערב מתחילים להיחשף לקסמה של דרום קוריאה, המשלבת מסורת לצד קדמה, ומתגאה בהיסטוריה עשירה, במטבח אקזוטי ובנופים מלהיבים הכוללים שמורות טבע, הרים, חופים ואיים. במהלך השנה האחרונה התקיימו בישראל פסטיבל של מוזיקת פופ קוריאנית ופסטיבל קולנוע קוריאני, שכל אחד מהם פתח צוהר ליצירה ועשייה עשירים בתחומים אלו. עוד חלק חשוב מהתרבות המסורתית היא הצבעוניות המיוחדת – באביב קוריאה מתכסה בצבעי ורוד-לבן של פריחת הדובדבן, בעוד שבסתיו הנופים נצבעים באדום וזהוב. כל אלה הופכים את קוריאה ליעד מסקרן ומרתק, שוודאי יצבור פופולאריות בקרב המטיילים הישראלים בשנם הקרובות.


האם היית ביעד הזה?

 • 17

  כן הייתי

 • 31

  לא, אבל מתכנן

 • 1

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *