תפריט עמוד

רוצים לגלוש בחינם מהחדר? חפשו מלון פשוט

רוצים לגלוש בחינם מהחדר? חפשו מלון פשוט

מסקר שנערך בין מלונות עולה כי ברוב המלונות השייכים לרשתות יוקרה האורחים נדרשים לשלם עבור אינטרנט אלחוטי, בעוד שמלונות פשוטים יותר השירות מוענק בחינם

המצב הזה מוכר לרבים: אחרי חיפושים לא מבוטלים הצלחתם למצוא מלון טוב במחיר מצוין. אתם מתמקמים בחדר, פורקים את המזוודה, בודקים את הסבונים הקטנים במקלחת ועכשיו הגיע הזמן לשלוח דוא"ל לבוס או לעדכן את הסטאטוס בפייסבוק. אבל כאן מתגלה נקודת התורפה במחיר המצוין של המלון – הוא אינו כולל גלישה חופשית מהחדר, ועבור יום גלישה (ולעיתים אפילו עבור שעת גלישה) תידרשו לשלם עשרות שקלים.

בשאלוני שביעות רצון שערך ארגון המלונאים האמריקאי, רוב הנשאלים ציינו גלישה חופשית באינטרנט כאחד מחמשת ההטבות שהם מצפים לקבל בעת השהות במלון. אבל לא כולם חושבים כי זהו שירות חשוב שיש לתת ללקוחות: בסקר שנערך לאחרונה עולה כי ב-75 אחוז ממלונות המשתייכים לרשתות משודרגות, דוגמת ארבע העונות, מריוט והילטון, האורחים נדרשים לשלם עבור אינטרנט אלחוטי בחדר, וזאת לעומת שני אחוזים בלבד במלונות של רשתות זולות יותר, כמו הולידיי אין. ויתרה מזו – הבדיקה העלתה כי במלונות יוקרתיים שכן מאפשרים לאורחים גלישה בחינם בחדרים סטנדרטיים, אורחי הסוויטות והחדרים המשודרגים יידרשו פעמים רבות לשלם עבור החיבור לאינטרנט.

ואם לא די בכך, הגדיל לעשות מלון באחד מפארקי השעשועים של דיסני בפלורידה: האורחים נדרשים לשלם על גלישה בכל מחשב ולא בהתאם לחדר, כך שמשפחה המצוידת בשני מחשבים ניידים תידרש לשלם מחיר כפול עבור ההתחברות לאינטרנט.


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *