תפריט עמוד

פסח בטבע: מיליון וחצי מטיילים צפויים בשמורות הטבע

פסח בטבע: מיליון וחצי מטיילים צפויים בשמורות הטבע

בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים נערכים לקליטתם של מאות אלפי מטיילים שצפויים להגיע במהלך החג ובחול המועד. באתרים רבים ייערכו פעילויות מיוחדות לכל המשפחה

כ-1.5 מיליון מטיילים יבקרו במהלך פסח וחול המועד פסח בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים ברחבי הארץ, כך על פי הערכה של רשות הטבע והגנים. בימים האחרונים הסתיימה ההיערכות לקליטת עשרות אלפי מבקרים באתרים השונים ברחבי הארץ, כולל תגבורת של צוותי פיקוח והקמת עשרות תחנות מידע. כמו בכל שנה, גם השנה אפשר יתקיימו בשמורות ובגנים הלאומיים פעילויות מיוחדות, סיורים והדרכות ללא תשלום ופסטיבלים בנושאים שונים של שמירת טבע ומורשת.

"אני בטוח שציבור המטיילים הישראלי יוכיח שוב שכאשר מציעים למשפחה הישראלית ערך מוסף – הם מעדיפים את הביקור בקניון הבניאס על פני הביקור בקניון באזור התעשייה, ואת ההשתתפות בפסטיבלים ובסיורים על פני הצפייה בטלוויזיה", אומר שאול גולדשטיין, מנכ"ל רשות הטבע והגנים, ומוסיף כי הוא מקווה שהמטיילים יקפידו לשמור על עצמם ועל הטבע.

בין הפעילויות שמוצעות במהלך חול המועד בשמורות הטבע והגנים הלאומיים במהלך חול המועד: תחרות פיסול בחול בחוף בית ינאי, מופע סוסים בקיסריה, שוק נבטי בממשית, פסטיבל אגדות בגן לאומי עין חמד ועוד.

עוד אירועי פסח:

אירועי פסח - חוגגים בלי הפסקה  
אירועי פסח – חוגגים בלי הפסקה
פרחים וקרח, מוזיקה קלאסית ותפוחי אדמה, תיאטרון בובות ושוק נבטי – במהלך הפסח הארץ מתמלאת בפסטיבלים ואירועים, מצפון ועד דרום. הנה, על קצה המזלג, כמה אירועים ובילויים שמתאימים לכל המשפחה


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *